Neverovatne priče: Raskidi koji su ljude ostavljali u neverici

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Neverovatne priče: Raskidi koji su ljude ostavljali u neverici

Na društvenoj mreži Tviter ljudi su podelili svoja iskustva sa raskidima koji su ih posebno zaboleli i iznenadili, evo komentara koji su privukli najviše pažnje.

12.jpg

Na Tviter profilu #worstbreakup korisnici iz sata u sat objavljuju iskustva koja su im slomila srca, tužne priče među kojima stvarno ima i neverovatnih. Izdvajamo neke od zanimljivijih priča:

"Vozio sam dve hiljade kilometara do severne Namibije da bih s njom dočekao Novu godinu. Prevalio sam tri četvrtine puta kada mi je telefonom javila da raskida sa mnom."

"Tri nedelje me ignorisao da bi mi na kraju njegov prijatelj poslao SMS poruku na svahili jeziku, koju sam morala da prevedem."


"Ostavio me na rođendan i zatim poslao SMS: Oh s*anje. Da, srećan ti rođendan."

"Izašla sam s njim i činilo mi se da je sve prošlo super. Sutradan mi je poslao spisak svih mojih mana koje je uočio."

"Bio je u vezi sa mnom godinu dana da bi me ostavio samo sat vremena pošto sam s njim izgubila nevinost."

"Moj bivši dečko me je ostavio na maskenbalu, na kom su bili svi moji prijatelji. Oboje smo bili obučeni kao Ejmi Vajhaus."

"Moj najgori raskid je bio kada je moj bivši prihvatio da neću da učestvujem u trojci, a zatim mi predložio da unajmimo trandžu. Ne lažem."

"Devojka me je ostavila preko fejsbuka, jer je mene okrivila za to što me je prevarila kada sam bio odsutan nedelju dana."

"Provela sam ženski vikend sa sestrom i rođakom, a kada sam se vratila ceo stan je bio prazan. Sve je nestalo, uključujući i većinu mojih stvari. Bez poruke, bez telefonskog poziva, bez ičega. To je bilo osam meseci pošto smo se venčali, ispostavilo se da je želeo razvod."

(24sata, Foto: Twitter)
 
Natrag
Top