Nesto se desava sa instalacijom WIn 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
07.06.2010
Poruka
4
Pozdrav drugovi.
Evo imam jedan za sad nerijesiv problem.
Poslije dugi godina odlucih da skinem win 7 i da ga napokon instaliram na konm.
Staje problem, skinut je sa diska regilarno je sve, ali pri botanju on ga neprepozna. Ajde mislim nije dobar skinem drugi kopiram ga stavim u komp sad ga je prepoznao neide vise xp, ali sipak znacu stoji crn ekran jedno 15min(toliko sam imao zivaca)hard radi stalno i nista da izvadim disc rezac nereaguje, nemogu sad anje da izvadim napolje. Ugasim ga na zadnje dugme, sve ok i pocne da se dize XP.
To mi se sa YP.om nije nikada desilo u cemu grijesim ljudi:dntknw::dntknw:
Mozda sam baksuz pa naleti na dva feka, koji ste vi skinuli ali da je utimate a da radi

Evo maloprije sam narezao yp na DVD i boota ga normalno, ovo uradih da vidi da mi nije rezac crkao.
A sve ovo nisam ni znao sve dok jedno jutro upali kinp i poslije biosa samo cr ekran i ona crtica u lijevom uglu stalno fercera(kao kad ubacis disc u nhu dvd cd rw) i tad sam misli cao sistem dugo si drzao, stavib xp pocinjem instalaciju pita za format, ja se predomislim ajde da vidim malo sedmice i tako ide gore opisano.


Evo sad mi pade na pamet jedna opcija(koja nije bila potrebna u XP-u)U XP-U trebate staviti sano first boot service dvd-cd-rw. To je bilo i kod mene i tako radim godinama ne samo na svom kompu nego i mnogim drugima.
Sad sad diseblovao ostale medije za boot i sve je krenulo normalno.
Pooozzzz
Moze Lock:::::::::::::)))))))))))))))
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
moras pokusati sa restom biosa (izvadi bateriju na desetak minuta normalno iskljucis komp iz struje)zatim moras imati bar40 gb prostora za c particiju,jer u osnovi sedmica zauzima oko 10-15 gb,i jos jedna stvar pokusaj formatirati hard disk,ali sacuvaj na diskovima ono sto ti je bitno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top