Nero ili nesto drugo, svejedno potreba pomoc!

Član
Učlanjen(a)
27.07.2009
Poruka
32
Kad hocu da rezem neki cd, bilo da je .iso format ili radim preko expresa nece da reze... Izbaci neku gresku pre nego sto zavrti cd... hoce da cita cd-ove, verovatno nije do rezaca... Reinstalirao sam Nero, cak sam i windows obarao pa o5 instalirao i nista ne pomaze.... Mng mi je potreban rezac i ne znam sta prosto da radim.... Da li se mozda zaprljala glava ili je nesto drugo? Molim vas pomozite!!!

Evo slike problema:

http://img59.imageshack.us/img59/1935/errorct.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
27.07.2009
Poruka
32
EDIT: Sredio sam rezac, trebao je update sa officijanlog sajta marke rezaca i da se obrise nero :) CDBurnerXP pobedio :p
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Skidanje sa Nera ti je gore nego ostavljanje cigareta,ali "lakše se diše".Btw,ImgBurn ti je bolji.
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Vec duze vremena nero ne koristim po meni je mnogo bolji Easy CDDA extractor od verzije 10 pa novije jer je program mnogo bolji i manje opterecuje procesor (kod 32bitnih procesora zauzme do 20% dok nero citavih 100) probaj, mozda ce ti odgovarati
 
Učlanjen(a)
29.06.2009
Poruka
146
Ashampoo Burning Studio 9 ili Imageburn, zavisno od potrebe.

burrrn koristim za rezanje muzike,jednostavno snimanje FLAC-a..
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Idi na Interfejsov download i preuzmi CDburningXP,nalazi se u "korisnim alatima". reze sve,ostavlja ti disk otvoren tako da mozes stalno dodavati sve dok nenapunis disk i najvaznija stvar je to da uklanjas narezane datoteke sa CD-a iako nije obrisivi disk,tako da 100 puta moze da rezes na jednom CD-u.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187
Idi na Interfejsov download i preuzmi CDburningXP,nalazi se u "korisnim alatima". reze sve,ostavlja ti disk otvoren tako da mozes stalno dodavati sve dok nenapunis disk i najvaznija stvar je to da uklanjas narezane datoteke sa CD-a iako nije obrisivi disk,tako da 100 puta moze da rezes na jednom CD-u.

....daj mi pojasni kako narezuješ cd-r sto puta i uklanjaš pojedine datoteke
sa narezanog cd-a !
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
vecina tih programa za rezanje nece da nastavi rezanje ako je neki deo rezan u drugom programu-prijavljuje no epty cd.Sto se tice nastavka rezanja multisesion svaki put tise smanjuje korisni kapacitet na disku a sem toga ako je ukljucen multisesion neki kucni dvd nece ni da prepoznaju to sto je narezano.Lepo instalirajte Nero Lite 8 ima ga ovde na forumu-cist program sa serijalom koji zauzima nesto vise od 23MB Naravno ako imate Kaspersky anti virus iskljucite ga pre rezanja jer on hoce da pravi probleme.Inace Nero 8 je kompatibilan sa svim OP.sistemimaPozz
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
Idi na Interfejsov download i preuzmi CDburningXP,nalazi se u "korisnim alatima". reze sve,ostavlja ti disk otvoren tako da mozes stalno dodavati sve dok nenapunis disk i najvaznija stvar je to da uklanjas narezane datoteke sa CD-a iako nije obrisivi disk,tako da 100 puta moze da rezes na jednom CD-u.


svaki program ti ostavlja disk otvoren da mozes kasnije dodati jos dok ga ne napunis i to se zove multisesija, a koliko znam podatci se mogu brisati i ponovo narezivati samo na rw diskove. prije sam imao cdburnexp i nije mi nesto. sada imam nero9 i zadovoljan sam njegovim radom yes3
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
ako ti je stiklirana multisesion mocices kasnije da narezes jos nesto na taj disk a ako je odstiklirana posle rezanja program zatvara disk i nema vise dodatnog rezanja na tom disku.Probaj pa se uveri
 
Natrag
Top