Nemogućnost otvaranja stranice

Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Pozdrav
Imam problem sa otvaranjem stranice koji se pojavio tek nedavno.
Izbacuje mi slijedeće
Your PHP installation appears to be missing the MySQL extension which is required by WordPress.
Koristim win xp a dešava se na svakom browseru
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Pozdrav
Imam problem sa otvaranjem stranice koji se pojavio tek nedavno.
Izbacuje mi slijedeće
Your PHP installation appears to be missing the MySQL extension which is required by WordPress.
Koristim win xp a dešava se na svakom browseru

Probaj neko resenje odavde mozda ti upali!

Kod:
https://wordpress.org/support/topic/your-php-installation-appears-to-be-missing-the-mysql-
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
hvala druže
čitao sam ovo ali opet nemam pojma o čemu se radi jer se spominje nekakav apache kojeg nemam uopšte,niti znam šta je..
nešto sam pokušavao sa objašnjenjem u vezi control panel ali je meni nerazumljivo.
pokušaj otvoriti stranicu koja se zove npr. www.proauto,čisto da vidim da li je to samo kod mene tako
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Pozdrav
Imam problem sa otvaranjem stranice koji se pojavio tek nedavno.
Izbacuje mi slijedeće
Your PHP installation appears to be missing the MySQL extension which is required by WordPress.
Koristim win xp a dešava se na svakom browseru

Mozda je sajt bio trenutno zeznut nesto, jer ovo je poruka vezana za wordpress u kome je sajt uradjen, tako da ne bi trebalo da ovo ima veze sa vama. Ocistite cookies i cache u browseru za slucaj da je sajt promenjen...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
hvala druže
čitao sam ovo ali opet nemam pojma o čemu se radi jer se spominje nekakav apache kojeg nemam uopšte,niti znam šta je..
nešto sam pokušavao sa objašnjenjem u vezi control panel ali je meni nerazumljivo.
pokušaj otvoriti stranicu koja se zove npr. www.proauto,čisto da vidim da li je to samo kod mene tako

Evo ja sad kod mene probao da otvorim nece da otvori!
Server not found!
 
Natrag
Top