Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
32
Ove igrice sto su postavljene na ovom forumu za plejstesin2 kada se skinu odavde dali se mogu igrati na plejstesin2 i dali treba neki poseban sidi ili obicni sidi moze da radi na plej.......2 , ili je ovo sve za kompjuter igrice. Mozelimi neko da mi objasni kako se to radi ja se slabo razumijem oko ovih skidanja igrica . Unapred se zahvaljujem yes3:dntknw::vorred::(
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Verovatno mislis na cd-(sidi).
Ovako posto sigurno imas ps2, ubaci cd od ps2 u komp vidi kako izgleda zatim skini igru koju hoces raspakuj pomocu nekog programa na primer winrar, da izgleda onako kao cd od ps2. Narezi ga na bilo koji prazan dvd cd i igraj.
Ja nemam ps2 ali mislim da tako treba da uradis.
Pozzz....;)
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
32
ne radi

Sad sam prebacijo sa kompjutera na DVD i nece da radi na plejstesinu2 i stalno mi plejs....2 pokazujeda nema DVD unutra u svakom slucaju hvala ti maxa_m85.:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
36
Sad sam prebacijo sa kompjutera na DVD i nece da radi na plejstesinu2 i stalno mi plejs....2 pokazujeda nema DVD unutra u svakom slucaju hvala ti maxa_m85.:dntknw:


to ti je sto ti plejstesn 2 nije cipovan samo originale mozes da igras tj moze da ucitava treba da ga cipujes
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
PA da odes lepo i dekodiras ps2, samo sto ce te to kostati oko 2.5 hiljada din.
toliko je kostalo dekodiranje kada je moj drug to radio. Ako ti nije problem placanje, to ce ti zavrsiti za 2-3h pa posle mozes skidati sa neta do mile volje i uzivati. Pozzzz....
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
32
ja sam iz

Ja zivim u USA to jest u Cicagu .Imali koja druga opcija . Recimo zasto nemogu bilo koju igricu da igram na moj kompjuter kada ga skinem sa ovog vebsajta kada prebacim na DVD ( kada danlodujem igricu odma mi trazi da danlodujem na DVD a na CD mi neda ) posle toga nece da mi otvori igricu pokazujemi da moram da instaliram igricu sa DVD na kompjuter i to sam par puta uradijo ali mi stalno pokazuje isto da danlodujem sa DVD kada kliknem na ikonu te igrice .Mozeteli mi pomoci oko ovog problema . POZDRAV
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Pa ne moraš da igre za PC narezuješ možeš da ih mountuješ preko Daemon Toolsa.
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Ja zivim u USA to jest u Cicagu .Imali koja druga opcija . Recimo zasto nemogu bilo koju igricu da igram na moj kompjuter kada ga skinem sa ovog vebsajta kada prebacim na DVD ( kada danlodujem igricu odma mi trazi da danlodujem na DVD a na CD mi neda ) posle toga nece da mi otvori igricu pokazujemi da moram da instaliram igricu sa DVD na kompjuter i to sam par puta uradijo ali mi stalno pokazuje isto da danlodujem sa DVD kada kliknem na ikonu te igrice .Mozeteli mi pomoci oko ovog problema . POZDRAV

Ovako: Posto si verovatno neiskusan oko instalacija igara prvo sto trebas da uradis je da raspakujes igru koju prethodno skines sa foruma ili (odakle je vec skines) moguce da trebas da je raspakujes 2-3 puta dok ne dobijes IMAGE FILE. to je jedan fajl koji MOUNT-ujes(montiras) u DAEMON-TOOLS-u I odatle pokreces instalaciju igre.
Zatim ti treba (crack) koji se verovatno nalazi vec na cd-u koji si otvorio preko (daemon tools-a) ukoliko ga nema tamo moras ga skinuti na drugom mestu ili trazi na forumu neko ce ti naci.
Verovatno si na pocetku mislio da ti trazi DVD ali to ti resava CRACK.
POzzz Chicago.....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
32
Jebiga

Nesto sam zasro dok sam pokuso da ubacim krek.... za igricu sada mi nikako nece da radi . Dali postoji mogucnost mislim ako ne trazim puno da mi posalje vec krekovanu igricu , jebiga meni neide od ruke da to uradim sam . UNAPRED HVALA
873109.jpg
:dntknw::dntknw::dntknw::dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Nesto sam zasro dok sam pokuso da ubacim krek.... za igricu sada mi nikako nece da radi . Dali postoji mogucnost mislim ako ne trazim puno da mi posalje vec krekovanu igricu , jebiga meni neide od ruke da to uradim sam . UNAPRED HVALA
873109.jpg
:dntknw::dntknw::dntknw::dntknw:

Hmm.. možda jedino da skineš rippovanu igru tako samo treba da je odpakuješ i igraš. Ako ti nešto ne bude jasno pošalji mi PP.
 
Natrag
Top