Nece vise da mi skida sa rapidsharea

Član
Učlanjen(a)
16.04.2009
Poruka
44
Pre sam sve normalno skidao na rapidshare free akauntu,a sad kada hocu da skinem sa bilo kojeg linka pojavi mi se ERROR a ispod toga mi pise:

Unfortunately right now our servers are overloaded and we have no more download slots left for non-members. Of course you can also try again later.

Tako mi je vec mesec dana :(.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187
Pre sam sve normalno skidao na rapidshare free akauntu,a sad kada hocu da skinem sa bilo kojeg linka pojavi mi se ERROR a ispod toga mi pise:

Unfortunately right now our servers are overloaded and we have no more download slots left for non-members. Of course you can also try again later.

Tako mi je vec mesec dana :(.

...rapidshare-ova ograničenja za free usere .Za sada jedino rješenje kupovina
premium acc ili tražiti po netu download sa nekog drugog hosta koji nema tako
rigorozna ograničenja.
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Za sada jedino rješenje kupovina
premium acc....

sto se tice rapida može se skidat ali u drugom vremenskom periodu ja skidam sa rapida od 7 h do 15h i ide normalno a svi koji skidaju poslje 15 h imaju problema jer nema slobodnih mjesta za free usere
 
Član
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruka
10
sto se tice rapida može se skidat ali u drugom vremenskom periodu ja skidam sa rapida od 7 h do 15h i ide normalno a svi koji skidaju poslje 15 h imaju problema jer nema slobodnih mjesta za free usere
... upravo tako! I ja nisam mogao downloadati, dok nisam promijenio tajming!
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
... upravo tako! I ja nisam mogao downloadati, dok nisam promijenio tajming!

Moze se skidati bez prestanka u bilo kom vremenskom intervalu ali ti je zato potrebna skripta ili IPChanger fail za svoj ruter koji ce diskonektovati i ponovo konektovati ruter a samim tim i promeniti njegovu IP adresu pod uslovom da imas dinamicki IP.....
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2009
Poruka
0
Ja imam isti problem i vise mi je dosadilo da se smaram sa tim. Izlazi mi obavestenje da previse korisnika skida taj fajl, a najsmesnije mi je bilo kad sam stavio da skidam neki domaci film iz 1956god i dobio istu informaciju.

Zna li neko kako iz Srbije uplatiti premium nalog za rapidshare za samo jedan mesec ??


PS. izvinjavam se ako vec postoji otvorena tema o tome kako i gde uplatiti preminum rapid , ja je nisam nasao
prosledite link ako ima :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.09.2009
Poruka
1
Nece vise da skida sa Rapida

Ovo je generalni problem pogotovo u popodnevnim satima od 15.00 pa sve do 24.00 probajte da izbegavate koliko mozete skidanje u ovo vreme..
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2009
Poruka
27
Ako ne mozete nista da preduzmete po pitanju IPChanger-a i ostalih stvari oko Rapidshare-a, jednostavno koristite Torrent ili postavljajte linkove za druge Upload Site-ove (npr. Megaupload).
Batalimo taj Rapidshare!
 
Natrag
Top