Ne reaguju USB portovi

Učlanjen(a)
03.03.2011
Poruka
2
Laptop ne raguje na usb portove,kada nprm ukljucim misa ili bilo sta,racunar ne ocitava a ima struje u njima,znam da ima veze sa SM Contoller driverom,koji ne mogu nikako da instaliram,uvek stoji ona zuta ikonica,kada je obrisem i opet instaliram ona bude opet zuta
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Laptop ne raguje na usb portove,kada nprm ukljucim misa ili bilo sta,racunar ne ocitava a ima struje u njima,znam da ima veze sa SM Contoller driverom,koji ne mogu nikako da instaliram,uvek stoji ona zuta ikonica,kada je obrisem i opet instaliram ona bude opet zuta


Daj tačan naziv i model laptopa i uslikaj Device Menager pa okači sliku...
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Laptop ne raguje na usb portove,kada nprm ukljucim misa ili bilo sta,racunar ne ocitava a ima struje u njima,znam da ima veze sa SM Contoller driverom,koji ne mogu nikako da instaliram,uvek stoji ona zuta ikonica,kada je obrisem i opet instaliram ona bude opet zuta
Instaliraj Win 8.1 x64, na asusovoj podrsci uopste nema win 7, vec samo win 8 i 8.1 x64, to su noviji modeli notebook-ova, a ti si kako vidim instalirao win 7, ato te i zeza taj driver, jedino da probas preko update-a.
Uostalom win 8.1 ionako ima bolju podrku za taj notebook i radice stabilnije, napravi bootabilan usb flash win 8.1 i sistem je instaliran za 10-tak minuta, poslacu ti link za poslednju verziju win 8.1 sa update-om S14 (8.1 build 1) integrisanim u ISO na PP.
 
Učlanjen(a)
16.08.2012
Poruka
2
Izgleda da se nekome nije svideo windows 8 pa je resio da instalira windows 7.....ali nije to bas tako jednostavno, ubaci cd i stavi kafu da se kuva.....hteo sam i ja da budem kosmonaut, ali nisam imao drajvere :)
 
Natrag
Top