Ne radi mi režim prikaza preko celog ekrana

Drajan

Član
Kada na You Tubu gledam neki spot ili prezentaciju i kliknem na kvadratić za režim prikaza preko celog ekrana dobijem samo potpuno bijeli ekran. Imam Nividia grafičku karticu MX420, skinuo sam za nju drajver instalacija prošla bez problema ali i dalje nema rezultata.
Sa puštanjem filma preko plejera nemam taj problem, koristim Operu i Gugle Hrom na obadva browersa ne mogu dobiti gledanje preko cjelog ekrana.
 
Skini ccleaner i ocisti komp;)

Mozes probati i TuneUp Utilities evo link
Kod:
[url=http://www.tune-up.com/products/tuneup-utilities/?tracking=UA-en-US%2C&utm_campaign=tuu2011&utm_medium=sem&utm_source=google&utm_content=tuubuy&x-rest=&gclid=CM37qufxyasCFcO-zAodn3-j3g]TuneUp Utilities™ 2011[/url]
 
Poslednja izmena:
zd mislim da mu to nece pomoci, jer ja sam drugu reinstalirao komp i isto tako mu nije radilo, isti simptomi, ne znam zasto se to desava, nisam imao vremena da se malo pozabavim sa tim problemom

Dodato posle 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

cek, koja je verzija flash plejera kod tebe? ako je 10. onda moze to biti problem veliki, ali ajd prvo pokusaj ovo, udji na youtube i pusti bilo koji klip, zatim desni klik, settings i nadji opciju enable video accelerating i odcekiraj je i probaj onda da pustis video klip u full modu, ako ne upali onda obrisi flash plejer i skini 9. verziju i instaliraj, mislim da ti to moze biti rjesenje
 
Poslednja izmena:
Na ju tjubu pusti bilo koji video kad krene pauziraj ga stavi kursosr na video.Desni klik pa setings ako je cekirana opcija hardver exceleration odcekiraj je pa close.I uzivaj u videu pozz
 
Poslednja izmena:
Cao,imala isti problem...reseno!
na desku na ikonu chroma desni klik pa u properties - compatibitily -run this program in.... podesiti opciju u zavisnosti koji windows imate!
 
Natrag
Top