Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
E bre,na kom jeziku da ti kažem,jesi ti video upozorenja od stafot,aaa.Hoćeš zbog tebe da mi prebace temu u spam sekciju,pa da nikad ne postanem...znaš već šta.

Tito,vrlo tužan kraj.

Vas dvoje ste gori od žena,jel vi na meni vežbate značenje reči NE.
Hoćete na dve stolice da sedite.
Ima li neki normalan ,običan član sa procentima da me spasi od ovih napasnika masteraških.E gde mi je sad PIGYY.Razbucala bi vas.


Da nije nas, ova tema bi ti umrla za po sata. :beee:

Eh, Pigi se javila 'nomad, ne verujem da će opet skorije, cenim da ima pametnija posla od ovih kvazi-feminističkih za*ebancija. :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Naravno da nikog nema kad ne smeju od vas dvojice ni da provire.
A vaše masterke otišle na lalanje a vama vilenjacima što knjavate do podne dosadno pa ste mene našli.

Ko zbunjen,čovek mi lepo dao zahvalnicu a ne ko vas dvoje,stipse jedne.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Mi se prvi javljamo na prozivku, da nema nas, masterke ne bi znale šta da rade na pauzama u poslu :D
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Naravno da nikog nema kad ne smeju od vas dvojice ni da provire.
A vaše masterke otišle na lalanje a vama vilenjacima što knjavate do podne dosadno pa ste mene našli.

Ko zbunjen,čovek mi lepo dao zahvalnicu a ne ko vas dvoje,stipse jedne.


Ma što ne smeju, sad smo samo Death i ja tu. Da je Delija sa nama, to bi već bil druga priča, a ovako nekompletni nismo mnogo za*ebani. :mrgreen:


A za zahvalnicu... pa naravno da ti je dao kad šteka i ne troši nesebično k'o mi. :mrgreen: I dao sam ti jednu za temu, a s obzirom na njenu kontrašku svrhu, i to je mnogo. yes3 :lol:


Edit: Sad sam tek primetio šta piše u prvom postu. Je li vi, g-đo Njuška, jel se vi to sprdate sa Staff upozorenjima? :dntknw: :lol:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ovih dana su veliki deficiti sa zahvalnicama , nije lepo Ivanjuška smejati se tuđoj nesreći :beee:
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
pa naravno da ti je dao kad šteka

Uopste se ne stekam.
beee.gif


Post je vredeo za jedno "hvala" yes3
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Kucala sam i kucala,i sve ode u nepovrat,ne mogu da ponavljam.

Sve ste u pravu,Frau Gabrijela vam nije ravna.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Uopste se ne stekam.
URL]


Post je vredeo za jedno "hvala" yes3


Ma to je izrečeno u "žaru borbe" sa ovom kontrašicom Njuškom. :mrgreen: (Nije protivu tebe, Mesidže.) yes3


Kucala sam i kucala,i sve ode u nepovrat,ne mogu da ponavljam.

Sve ste u pravu,Frau Gabrijela vam nije ravna.


Znamo mi da smo sve u pravu, ali ti ne budi lenja pa ponovo otkucaj sve taksativno za šta smo u pravu. yes3 :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Idem sad u psihologiju da se nalupam odgovora,i dođem do tog mastera,pa da vidite kako Musa dere jarca.Psihologija mi je sigurica.
kad Jovan može 300 postova na dan,što ja ne bi mogla.


Ti bi malo dopa,pa neće da može.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Hehe, nemoj tako otresito, pazi da ne naletiš na doktora, posle ja moram da te vadim :mrgreen:
 
Natrag
Top