Navitel Navigacija

Član
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
1
Hvala VEEEELIKO! :)
Mjesecima sam koristio NavigonEurope (nimalo loša app!!) Ali je Navitel PUNO bolji i precizniji za naše (exYU) prostore. Hvala i na redovnim update-ovima.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
802
da li mogu sa 7.5.0.200 verzijm samo pregaziti predhodnu ili mora prvo deinstall?

Nikad nemoj da instaliras preko prethodne, osim ako ne pise u uputstvu. Bas primer verzija 7.5.0.200 kod repaka ostaje stariji skin i nema boga da radi kako valja. Ti izgleda nisi takav instalirao.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Од верзије 5.5 сваку исправку инсталирам, такозваним гажењем преко претходне, и нисам имао ни један једини проблем а колико видим нико се ни од форумаша није жалио до сада да има било каквих проблема. Можда репак има али га је више не качим, још од верзије 5.5.
 
Učlanjen(a)
18.03.2013
Poruka
4
...dakle...moje iskustvo....Beograd, Sabac, Leskovac, Nis, Banja Koviljaca....nisam nigde zalutao.....he he ......doduse bas moja ulica na mapi nije kompletna he he...al nema veze...ostalo radi kako treba...zadovoljan....
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2009
Poruka
45
Pozdrav,

Ja još uvijek imam verziju Navitel_7.0.0.176 i da li mogu samo da pregazim instalaciju sa novom Navitel-full-7.5.0.200_cr? Trebam li sačuvati staru mapu pa je ponovo kopirati ili...?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Pozdrav,

Ja još uvijek imam verziju Navitel_7.0.0.176 i da li mogu samo da pregazim instalaciju sa novom Navitel-full-7.5.0.200_cr? Trebam li sačuvati staru mapu pa je ponovo kopirati ili...?
Већ сам писао да ја газим претходну верзију још од верзије 5.5 и нисам имао никаквих проблема. Ништа не кошта да све обришеш јер нема потребе да чуваш старе мапе јер су изашле нове у екстензији nm7. Прати мало писање, све је написано...
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2009
Poruka
45
A pročitao sam.

Али ето да још једном провјерим. Ко пита не скида!

Хвала на одговору. Одо газити и прегазити и nagaziti:)
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2013
Poruka
56
Teško đubre

Bez mnogo rasprave, navešću primer zbog kojeg imam ovako mišljenje u navigaciji.

Nisam za 2 dana korišćenja uspeo da kao grad unesem Zemun. Čak i ako probam da pronađem ulicu iz Zemuna, unošenjem grada Beograd, navigacija me vodi u totalno drugi grad.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Bez mnogo rasprave, navešću primer zbog kojeg imam ovako mišljenje u navigaciji.

Nisam za 2 dana korišćenja uspeo da kao grad unesem Zemun. Čak i ako probam da pronađem ulicu iz Zemuna, unošenjem grada Beograd, navigacija me vodi u totalno drugi grad.
Да, ужасан пропуст. Већ сам им послао мејл са скриншотовима и чекам одговор. Пошто сам их до сад испрозивао више пута за разне грешке и одговорили су ми, очекујем одговор и за ово. Чим стигне, прилажем га.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Пошто нису имали одговор, написали су ми:
Здравствуйте, p******@hotmail.com! Обратите внимание, что Вы можете заполнить специальные формы на нашем сайте и все Ваши скриншоты и замечания направить туда: NAVITEL ® - World's leading supplier of location and navigation products and services. Providing all drivers with the world's best navigation experience. NAVITEL ® - World's leading supplier of location and navigation products and services. Providing all drivers with the world's best navigation experience. С уважением, Служба технической поддержки Навител
На чега сам им одговорио:
Taм написано:
Если вы обнаружили некорректное расположение дорог на картах, то просим вас присылать нам треки, для того чтобы мы могли максимально оперативно исправить погрешности. Треки можно присылать на адрес службы поддержки support@navitel.ru или отправлять, используя специальную форму.
и я отправил письмо на адрес support@navitel.ru !
У преводу, шаљу ме на форум а написали су и дали мејл адресу где слати примедбе. Можда им је непријатно да су испустили мали део града од тричавих стотинак хиљада људи па док не смисле неки одговор да се замлаћујем форумом?! Да би све било уверљиво, приложио сам им скриншотове.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top