NAVIGON GPS Navigacija

Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Pozz ekipa evo da i ja napišem svoje iskustvo sa navigonom. Naime skinuo sam i instalirao ovu navigaciju jer sam prije svega video da ima veze sa garminom, i svideo mi se interfejs same navigacije. Međutim sada kada sam išao u Njemačku sam se silno razočarao u ovu navigaciju. Napravim ti ja rutu sa par dodatnih lokacija kuda se mora proći, i sve je prošlo u redu, mešutim kada sam krenuo tamo, na svakoj mogućoj raskrsnici je govorio da skrenem i da idem lijevo ili desno sa auto puta. Ali skoro na svakoj. To me je toliko izludelo da sam je izgasio na kraju. Stvarno ne znam da li je to mana navigacije ili neki bug ili nešto slično, ali mi se to desilo već nekoliko puta.
Zanimljivo. Ja sam potpuno isti problem imao sa iGo, a znam da je odlicna navigacija. Probaj Navigon najnoviju verziju, evo sveza verzija stigla :), al obavezno obrisi i folder Navigon nakon deinstaliranja te sto ti je u telefonu.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Zanimljivo. Ja sam potpuno isti problem imao sa iGo, a znam da je odlicna navigacija. Probaj Navigon najnoviju verziju, evo sveza verzija stigla :), al obavezno obrisi i folder Navigon nakon deinstaliranja te sto ti je u telefonu.
Možeš li napisati sa kojom verzijom/verzijama si imao problema,i kako/da li si ih riješio
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Nisam resio. Odnosno, obrisao sam komplet iGo i ako bih ga sad instalirao ispocetka, verujem da bi opet lepo radio.

Takodje me je jedna verzija Navigona lose sluzila. Obrisao sam je, instalirao 5.4.1 i ona radi odlicno. Sad cu da probam 5.4.6.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Nisam resio. Odnosno, obrisao sam komplet iGo i ako bih ga sad instalirao ispocetka, verujem da bi opet lepo radio.

Takodje me je jedna verzija Navigona lose sluzila. Obrisao sam je, instalirao 5.4.1 i ona radi odlicno. Sad cu da probam 5.4.6.
Izgleda da ove navigacije rade po principu :toplo hladno
 
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
42
ne znam stvarno šta bi mogao biti problem. Sve mi je jasno ako ja zadam da ona automatski izracuna pa razumijem da moze da pogrijesi jer nacina i puteva ima jako mnogo, al ako ja zadam tacke ture i sve i ona opet ne izracuna, to me je toliko iznerviralo. Sad sam instalirao igo pa cu da vidim sa njom dal se ista stvar desava.
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Ja nikad nisam imao te probleme koje ti navodiš, koristim Navigon par godina.... meni odgovara iako će mnogi reći IGO je bolji.... to je stvar kako tko voli
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
Radar 7.2015

Raspakovati arhivu i sadrzaj foldera Poi kopirati u isti u navigaciji

Kod:
http://www12.zippyshare.com/v/kYt9IEve/file.html
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
Radar 8.2015

Raspakovati arhivu i sadrzaj foldera Poi kopirati u isti u navigaciji.

Kod:
http://www54.zippyshare.com/v/deQJKAya/file.html

Edit - Izasle su i mape Europe Q3_2015. Cekamo torrent.
 
Natrag
Top