Najveća prevara u istoriji čovečanstva???

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ako je Jurivaka uzeo da nadgleda prihode, teško da će nešto moći da se deli. :???:. Neće taj ni tih 50 para da da. Odmah će da ih uloži u novu kampanju uz debeli profit.

Trebalo bi da izmislimo neki dekret da mu se prihod ograniči samo na onaj skromni procenat za koji je rešio da podrži ovaj epohalni projekat.
Pa da ću tek tako da dam, Bogami, neću. BTW, baba mi je bila Piroćanka, ne znam imali to kakve veze, ali, moja je deviza: štediti i samo štediti! Osim toga, imate li vi ikakvu predstavu koliko će sve to da košta? Vi samo pričate o projektu, puštate mašti na volju, a ko će sve to platiti, baš ves briga! A Kalimerčica bi još neku kontrolu. Bre, prezahtjevni ste! Te čučavci, te teflonke tave, te pluta, te ugalj, te prasići, te kašike i viljuške, te boja..., hej, sve to košta! A o kontejneru da ne govorim. NIje to običan kontejner, mora biti najmanje kao onaj autobus iz filma "Ko to tamo peva?" Zbog uštede, predlažem da ne instaliramo čučavce. Jednostavnije je zabraniti sr..e tokom misije, a piškiti možemo kroz soludar!:dntknw: Pošto ćemo biti u bestežinskom prostoru, ne moramo se bojati da će nam se urin vratiti na glavu. U slučaju baš neke velike nužde, dakle, u izuzetnim slučajevima, solundar može zamijeniti i čučavac.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Kako je Amstrong radio te stvari? Stisko se dok nije aterirao u okean ili u gaće? Mada, sad imaju one pelene za 35 kila i naviše...
Finansiranje, pa sponzore smo rekli. Konkurs je otvoren. Ono, biće problem ako se javi durex a imamo kosmonautkinje...
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
=Jurivaka;317880 Pa da ću tek tako da dam, Bogami, neću. BTW, baba mi je bila Piroćanka, ne znam imali to kakve veze, ali, moja je deviza: štediti i samo štediti!
Ma jok! Nema veze baba. Kakvi, pa nisu Piroćanci škrtice, taman posla! Oni samo mnooooogo vole da štede. Izvinjavam se Jurivaki, nisam lepo sagledala troškove a on mora da zaradi i neki honorarčić. Pa ne ide da radi za dž! Ima tu posla, ima. Nego stvarno, šta ćemo ako se javi taj durex? Moraće Jurivaka kao glavni i odgovorni finasijer da se doooobro angažuje u potrošnji :).
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Očekivao sam neki komentar na naučne dokaze-fotografije. Sponzori nek se jave Jurivaki. Glavni inženjer se još ne oglašava. Morali bi, kad razmislim, da za projekt SRSA (Srpska svemriska agencija) angažujemo neke naučnike ko ameri, ono, potomci iz operacije "spajalica". U krajnju ruku, mogli bi ovi jogi letači da posluže: stavimo pet šest njih na svaki ćošak od modula i onda oni levitiraju sve do Delib...ovaj, Meseca.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Pa, moram vas obavijestiti da se "durex" javio! Zainteresovan je za sponzorsvo, ali samo pod uslovom da posada bude mješovita. Imaju još jedan uslov. "Proizvod" se mora probati i u bezvazdušnom prostoru!?
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Koje "ono"? Durex ili laksativ?
Za laksativ, ima pelene do 35 kila nosivositi pa i naviše (kad napuniš pelenu do limita to ti je, tako ja tumačim), a ono drugo... Ja sam stariji čovek, al kad sam bio mladji nešto mi nije trebao inženjer za te stvari, koliko me sećanje služi. Mada sam i ja već izlapeo. Nisam nešto imao komšije inženjere.... Ili jesam?
 
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
160
A da je ona latinoamericka producentska kuca GLOBO finansirala projekat prve reci na mesecu morale bi da nam budu: ajajaj karamba!!!
 
Natrag
Top