Najbolji način da joj pridjem da je upoznam i da ostavim dobar utisak ?

Učlanjen(a)
29.05.2014
Poruka
1
Ćao,imam jednu muku
Počeo sam da radim od prošle godine i ima jedna što mi se svidja kad prolazi ulicom pored mesta gde sam u proizvodnji.
Ne znam je ali znam njenog brata iz vidjenja (ali to je nebitno)
Kad radim prepodne,obično pre početka posla izadjem sa kolegom napolju da popijemo kafu za dobar početak dana :) i kad nam se poklope obaveze ja je vidim kako prolazi niz ulicu i ide u školu,te kako prolazi nadomak proizvodnje (10-15 metara sam udaljen od ulice )gde sam ja i obavezno baci pogled ka meni te pogledi nam se spoje.
Ti pogledi traju možda 2,3-4 sekunde ali mnogo vrede i svaki put kad ili izadjem da popijem kafu ili se uveče vraćam kući pa prodjemo jedno pored drugoga ona primeti moju blizinu,gleda ka meni a ja se nećkam jer znam da to radi i tek onda kad se mimoidjemo,pogledam njene medene oči ona zadrži pogled na blic i usmeri na drugu stranu..
Moglo bi da bude nešto ali ne znam koj je odgovarajući način da joj pridjem,šta da joj kažem,dobacim,da ostavim dobar utisak,jer mi imponuje način na koji me pogleda i kad nam se oči susreću . .
Hteo bih da me savetuje muška polovina ako ima takve koja čita ovo i ima iskustva sa tim i način na koji je neko prišo ko je bio u sličnoj situaciji te je to imalo pozitivan rezultat,i da mi odgovori ženski deo populacije zašto bi devojka npr htela da pogleda u nekog koga ne zna (u ovom slučaju u mene) i nakon što i ja pogledam da da do znanja ne skretanjem pogleda da obraća pažnju na mene ? ?? ?
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.989
Nadam se da će se naći neko muško da ti odgovori, ja ću ti odgovoriti na onaj ženski deo pitanja.
Samim tim što te primećuje, znači da se i ti njoj sviđaš, ali kao svaka fina mlada devojka, očekuje tvoj prvi korak.
Nemoj da glumataš, nemoj da se postavljaš k'o "baja", jer tako možeš da "uprskaš" stvar i da je "ohladiš". Rekla bih da je malo i stidljiva, zato šta god da uradiš - pažljivo. Za početak, gledaj da joj se osmehneš kad vam se pogledi sretnu, pa polako, za koji dan možeš i da joj se javiš i započneš neki razgovor sa njom. Nemoj da žuriš, jer je takvim devojkama potrebno malo više vremena. Srećno! :)
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
E pa polako samo :) Kao sto rece Crvendac, nemoj da budes napadan, budi opusten, ali moras nesto i da uradis jer nece cekati dovjeka dok se ti odlucis. Za pocetak se upoznaj sa njom, ako se ne znate vec licno, predstavi se, bice dovoljno. Kroz neki dan mozes zatraziti i broj telefona, nemoj FB odma (Ako ga imas, kontam da je sad to u modi) da ne pomisli da si neki FB zaludjenik.

Da ne trubim previse, meni su te drustvene mreze bez veze i moze lako steci utisak da si samo za zezanje. Ako ti da broj telefona vec znas da tu ima necega vise od pukog gledanja na ulici, onda ce ti mnogo lakse ici sve to.

Nije tema o meni, ali ja sam takav jer odmah stavim sve katrte na sto, mene iskreno zamara ono neckanje, vrdanje.. Naravno, uvek mora ostati malo i tajanstvenosti, znatizelje jer nece sve devojke da dobiju sve na gotovo. Nemoj da se bojis da pridjes, nikad ne znas sta moze da se rodi iz toga, u najgorem slucaju mozes dobiti blisku prijateljicu, nemas sta izgubiti.
 
Natrag
Top