Na sta ste poslednje pomislili?

Član
Učlanjen(a)
08.09.2010
Poruka
242
Vid'te, nisam više aktivan na ovome vorumu. Al' svratim povremeno, da vidim šta ima, šta se dešava. Slabo je to, mogu vam reći. Mars nešto piskara, ostalo je sve čista reprodukcija. Nema autorskih tema, nema duha, nema života... :-(

Daaa, daaaa ... neka poput legendarnih autorskih: Roštilj ili pečenje; Prilozi za pljeskavicu ili Eurokrem vs Nutela, Gulaš ili paprikaš... ili ona legendarna o Plazma keksu... bila je to čista pezija.
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Daaa, daaaa ... neka poput legendarnih autorskih: Roštilj ili pečenje; Prilozi za pljeskavicu ili Eurokrem vs Nutela, Gulaš ili paprikaš... ili ona legendarna o Plazma keksu... bila je to čista pezija.

Прве 2 јесу моје, с осталим немам везе. А сутлијаш? Сутлијаш си заборавила! То ти нећу опростити...
А има и других лепота, да се не хвалим сад... :-?
 
Član
Učlanjen(a)
08.09.2010
Poruka
242
Прве 2 јесу моје, с осталим немам везе. А сутлијаш? Сутлијаш си заборавила! То ти нећу опростити...
А има и других лепота, да се не хвалим сад... :-?

Да, заборавих сутлијаш... па Удала се мученица, онда она мизантропско-малограђанска о избјеглицама... им'о си ти "бисера". Додуше им'о си и једну добру гдје сам се својски написао постова убијајући у појам 100Динара и Јуриваку... Психијатри су луди.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Vid'te, nisam više aktivan na ovome vorumu. Al' svratim povremeno, da vidim šta ima, šta se dešava. Slabo je to, mogu vam reći. Mars nešto piskara, ostalo je sve čista reprodukcija. Nema autorskih tema, nema duha, nema života... :-(

Ja piskaram?!:angfdl:

Pa gde si sine Beljo?:D Čak si i Meda probudio! Eto kako utičeš na okolinu!:D

Medoooo!:D
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Да, заборавих сутлијаш... па Удала се мученица, онда она мизантропско-малограђанска о избјеглицама... им'о си ти "бисера". Додуше им'о си и једну добру гдје сам се својски написао постова убијајући у појам 100Динара и Јуриваку... Психијатри су луди.
Не могу се отети утиску да си испратила моје целокупно стваралаштво. Па ти си ми фан! Где је Дум? Дум?! Имам обожаваоца! smile3

Ja piskaram?!:angfdl:
То је био комплимент, ако ниси знала. цц
Čak si i Meda probudio! Eto kako utičeš na okolinu!:D
Као и увек... А 'ди је медо?
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Na to kako sutra idem na posao....I kako opet ustajem rano...I kako je sledeći praznik tek u novembru...I ne znam kako se niko ne seti da ''ubaci'' neki neradan dan preko leta, a da nije godišnji odmor...Valjda će se pojaviti neka nova stranka koja će se založiti za tako nešto...
I na Mars sam pomislila...isto...:)
I na sve one drage ''mastere'' sam pomislila...isto...
Evo setih se i Belje...Al' se ne sećam da je imao obožavaoce....
Izgleda da sam baš mnogo propustila....:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
То је био комплимент, ако ниси знала. цц

Као и увек... А 'ди је медо?
Ne žesti se sine Beljo znam da je kompliment, retko imam priliku da upotrebim :angfdl:. Bilo je to jače od mene!
Uvek ti se obradujem.:yea:
A na pitanje di je Medo, seti se, koji forumski vuk ima takvo pamćenje i istančan njuh za teme poput pomenutih!?:D

Na to kako sutra idem na posao....I kako opet ustajem rano...I kako je sledeći praznik tek u novembru...I ne znam kako se niko ne seti da ''ubaci'' neki neradan dan preko leta, a da nije godišnji odmor...Valjda će se pojaviti neka nova stranka koja će se založiti za tako nešto...
I na Mars sam pomislila...isto...:)
I na sve one drage ''mastere'' sam pomislila...isto...
Evo setih se i Belje...Al' se ne sećam da je imao obožavaoce....
Izgleda da sam baš mnogo propustila....:lol:

A ti draga Dum, da hitno pokreneš inicijativu za taj praznik, odmah ću da potpišem sve što treba!:lol:
I nemoj više da propuštaš gradivo!:give_r:

Pomislih, počeo rat u KG, kad ono nije, samo vatromet!:monhghy:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Znam ko ima najbolji njuh ovde, a i koji vuk je medo... A to već objašnjava tako dobro poznavanje mog opusa.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Opet nema nikoga ovde!!!:dont-know:
A nekad je bilo
:!::):ghjytun:baš !


 
Natrag
Top