Na koji deo tela padate kada vidite devojku-dečka?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Nije mi toliko bitna boja ociju..bitan mi je onaj mm pogled bezobrazan i nacin na koji me gleda..ako od tog pogleda klecnu kolena ..on je bas taj..pravi ..
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Pre nekih godine- dve dana snimim curu na faksu, prelepo lice, savrsena guza, grudi vece od mojih (malo sam se ugojio... Hehehe) Jednom recju, san snova... Sve dok nije progovorila... Trebao mi je sifranik kako bih je ista razumeo... A i nije rekla nista pametno... Razmislim malo i shvatim- skup privezak za kljuceve... Cao!

I nisi ni probo......šteta.......
Kakve veze ima šta ona priča ( mi ih ionako puno slušamo yes3)......važno je da ima dobre pokazatelje.....i da dobro čuje šta ti pričaš...yes3..ostalo i nije bitno ako si na umu imo flert+.....
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Sve mora da se skocka i složi da bih ja pao na neku... jeste.
I oči i nos i kosa i uši i usta i prsti i pupak i guza i noge i stopala i laktovi i kolena i intezitet depiliranja i izbor paste za zube i brzina davanja odgovora na postavljena pitanja i visina i težina i nokti i ... itd..
Naravno, sve od gore pomenutog ne mora da bude... baš po meri, onako kako bih ja to hteo....
Zapravo, malo sam se šalio. :)

Sad ozbiljno - najbitnije mi je kakve odgovore ta ženska osoba daje i kakva pitanja postavlja.
Naravno, ne treba da bude totalni krš u fizičkom smislu ... ali, ako dovoljno pošteno i razumno ume da koristi jezičke sposobnosti i ako zna šta je higijena, to je to.
Pa čak i ako je krš. Sve u svemu - glava. Da je prijatna na izgled, da lepo zvuči i da ima makar preko 23-25 leta.

To je ono na šta ja gledam,.... obraćam pažnju.. i eventualno padam.. :p
Što ne znači da treba sad padati na glavu,... al' 100 ljudi, 100 ćudi, šta da se radi?
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
pa joj...ja padam na sve...samo ako hoce...ma daj sta das...sve prolazi...nema da ne valja...:)
 
Učlanjen(a)
07.09.2009
Poruka
969
Ja volim široko_grude :-D
Jk
Volim šarmantne i spontano duhovite.smile3
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Na prvom mestu oci... ali ne boja i to... vec nacin na koji me gleda... mora da ima nesto bezobrazno u pogledu, da me njime izaziva...
Druga stvar koju primetim je stav, nacin na koji se krece... volim devojke koje su sigurne u sebe i to svojim stavom daju do znanja...
A, dobre noge i duga tamna kosa kod mene ne mogu da prodju nezapazeno....

Mada... dzaba joj sve to, ako izmedju nas nema hemije... no, to ipak dolazi kasnije....
Da bi mi devojka uopste privukla paznju, mora mi se dopasti na oko...
 
Natrag
Top