Muški striptiz

Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
svaki rodjendan kad slavi neka moja cura ja sam joj priredio takvo iznenadjenje a i nekim "drugaricama". nevidim razlog zasto cure nebi isle na muski striptiz kad mi moze da idemo na zenski al samo pod uslovom kad su slobodne kad su u vezi nedolazi u obzir
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Drage dame,da li ste bile i da li bi išle na ovakav "shou"?:dance2:

Nisam išla... Ne verujem ni da ću ići. Ne nisam stidljiva i nisam lažni moralasta jednostavno to nije tip zabave na kojoj se ja osećam udobno...Gomila žena na jednom mestu koje se nekontrolisano ponašaju... Nije to za mene... Mada, kada je situacija jedan na jeden a dete kod babe i dede... Sve je dozvoljeno...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Nisam ni ja, pa neka kažu da smo staromodne, Milenčice. Nemam želju za tim. I baš to što ti kažeš, gomila žena koje se nekontrolisano ponašaju... užas! Ja ni u frizerski salon ne idem ako ne mogu da zakažem da budem prva ujutro čim se otvori salon i da ne moram da srećem žene koje uvek imaju o čemu da pričaju... wacko2
Prema tome, nemam nameru. A i kad vidim kakvi su striperi, bar one slike po novinama, skroz mi je smešno. Mislim da je bar 80% njih gay. yes3
 
Natrag
Top