Muškarci priznali šta misle o intimnim dlačicama, a odgovori će vas šokirati

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
To se podrazumeva. :)
Mada, to je ono što na prvi pogled ne znaš. Žena koju kasnije zavoliš obično te prvo privuče izgledom, jer tada još uvek ne znaš ni ko je ni kakva je.
A kad dođe do intimnosti, onda ti definitivno više nije važno ima li ili nema frizuru tamo dole. :)
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Оно што ми хемијом зовемо, то се примети на први поглед, а то је зов душе.... :)
Ништа не знамо на почетку, али некако наслућујемо и осећамо... (још увек нисам нашао ону праву реч за завођење)...
А интимност је, већ, чин стварања, а тада ништа није битно... :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
I ja još uvek tražim tu reč i mota mi se po glavi "osluškivanje", mada ne mislim na ono bukvalno, nego ono tanano, osluškivanje duše. :)
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
У руском језику, који је сличан нашем, та реч је "обольщение"... Када укључиш опцију да је чујеш, то звучи као обољшење, или најближе нашој "побољшање", ако ме мисао не води у погрешном смеру... Али лепо звучи... :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Nažalost, ruski ne znam, ali lepo zvuči. I to i jeste period kad se, zbog drage nam osobe, trudimo da budemo još bolji. Ima smisla. :)
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Не знам ни ја руски језик, али сам потражио помоћ од преводиоца... :)
Мада, у последњих пар месеци сам слушао бројне руске речи и све ми то занимљиво, с обзиром на чињеницу да смо сви ми делови неког великог народа који је исти језик употребљавао...


П.С. хехеххе, размишљам нешто, када неко погледа тему, па још види да је исписано три стране, може ли наслутити да смо исту довели до руског језика...? :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Teško! :D
Mada, u nekoliko postova smo stvarno pričali o temi. Doduše, nismo bili precizni, ali dobro, može da prođe.

A ovo što se jezika tiče sam i ja počela da radim poslednjih godina kad sam počela da učim španski, pa se moje razmišljanje odnosi na romanske jezike.

Ali ne, nećemo ovde o tome. :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Jeste, a pošto je tema o tome šta muškarci misle o ženskim intimnim frizuricama, ja ne moram da se izjasnim. :D
 
Natrag
Top