Mozilla Firefox

Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
sta te muci konkretno?
Sinoc se apdejtovala i malo je sporije otvarala,a jutros nisam mogao dugo da izadjem na net sa njom,srecom imam i Google chrome.Zvao sam i provajdera,da nije bilo nekih problema kod njih i kad sam pokrenuo Chrome i izasao na net odma.Primetio sam orprilike od 36-ce Mozille kako se apdejtuje sve sporije otvara net.Ako prave nove verzije valjda je realno da budu bolje nego prethodne.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Moguce da neko zaostalo podesavanje iz prethodne verzije pravi problem, probaj da uradis backup firefox-a, pa resetuj potpuno browser, pa vidi hoce li biti problema sa resetovanim browserom. Ako je isto, samo uradis restore...
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Uz svo duzno postovanje prema Jolemisi, iz najbolje namere da pomogne drugima, cesto postavi ovakve linkove kao u recimo ovoj temi:
http://serbianforum.org/threads/windows-8-1.627587/#post-1701343
Mislim dosta cesto mi reaguje AV na linkove koje postavi.
Pa mislim sa razlogom sumnjam na moguci browser hack ili nesto slicno...
Eeee pa lose mislis.Mozilla je sinoc apdejtovana sa Microsoftovog sajta i to automatcki.a ti da ti ne bi otisao AV preskoci moje postove,za svaki slucaj(bez uvrede nisam mislio nista lose).Puno postovanje prema tebi.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Sinoc se apdejtovala i malo je sporije otvarala,a jutros nisam mogao dugo da izadjem na net sa njom,srecom imam i Google chrome.Zvao sam i provajdera,da nije bilo nekih problema kod njih i kad sam pokrenuo Chrome i izasao na net odma.Primetio sam orprilike od 36-ce Mozille kako se apdejtuje sve sporije otvara net.Ako prave nove verzije valjda je realno da budu bolje nego prethodne.

Probaj ovako, kao na slikama.
 

Prilozi

  • Picture1.png
    Picture1.png
    39,5 KB · Pregleda: 28
  • Picture2.png
    Picture2.png
    45,4 KB · Pregleda: 28
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
ocisti cache i temp folder u windowsu
To je cisto.Evo sada radi normalno.samo me je jutros zaludeo.Mislio sam da nije nesto u redu sa tim novim apdejtom.

Probaj ovako, kao na slikama.
Hvala ti.Ali evo vec pola sata radi normalno.kao da mu je krivo sto sam dosad bio na Crom-u.desavalo mi se to i ranije posle apdejta,ali samo na krace vreme uspori otvaranje stranica i posle sve u redu,a ovo sad bas pretera sve mere.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Pre nekoliko dana sam konacno izvadio svoj dragoceni HDD iz konfiguracije i stavio neki Seagate. Instalirao sam i Firefox i ubacio dva add-on-a, Speed dial i Zoom page. FF je v39. Radi bez greske jedino mu je prilikom prvog pokretanja potrebno vise vremena i cujem kako disk "drlja" za to vreme. Drugih problema nema. Ucitava stranice istom brzinom kao i bilo koji drugi browser osim Opere 12 koja nema premca u svemiru. Ponovo mogu samo da se slozim sa Torgijem.

EDIT: FF lose radi samo dok se ne ucita u RAM i veoma je "disk intensiv". Recju - uvek radi lose prilikom prvog pokretanja u svakoj sesiji.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top