Mozete nesto reci za moj naglasak?

Učlanjen(a)
28.10.2016
Poruka
36
Ja sam iz Vojvodine i jedanput kad sam bijo u Beograd jedan Mladic mi reko da je primitijo da imam Vojvodjanski naglasak? Hvala.

 
Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
408
Ja sam iz Vojvodine i jednom kad sam bi(j)o u Beogradu, jedan Mladic mi rek(a)o da je primetio da imam Vojvodjanski naglasak? Hvala.
Nema na cemu.
Ovo tvoje pitanje je vise kao neki IQ test za nas obicne smrtnike ?
 
Učlanjen(a)
28.10.2016
Poruka
36
Ja sam iz Vojvodine i jednom kad sam bi(j)o u Beogradu, jedan Mladic mi rek(a)o da je primetio da imam Vojvodjanski naglasak? Hvala.
Nema na cemu.
Ovo tvoje pitanje je vise kao neki IQ test za nas obicne smrtnike ?

Nije IQ test, kazi jel dobro pricam sprski. Jel onako odlicno ili nije.

 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
On je nas IQ trener na forumu, covek kad ga pogleda, a zatim procita ovo sto je napisao pocne da razmislja o svrsi zivota na veoma neuobicajen nacin, na granici izmedju sna i jave, ..jednom rukom grleci dobro napunjeni pistolj izmedju zeninih guzova, cas na jednu stranu, ..cas na drugu stranu. Razmisljajuci u tisini svog doma uz casicu kako ga ranije nije sreo. Ovakav mediokre talenat ne upoznati za zivota, prava je steta.
Ruku na srce ima i ovih koji kad procitaju njegov post odma se uhvate za dedinu Kuburu i stisnu gatanutke na dole dok deda ne rikne. Citajuci njegove postove meni licno je IQ poraso na 180, pa sad mora na kundaku od sacmarke da se oslanjam da me ne udari u glavu. Istina je da se ustvari radi o jednom veoma pametnom psihijatru koji ovde dolazi povremeno da proveri svoje IQ testove i kako napredujemo kao zajednica.
Bravo Zare doktore, samo tako. Jel moze sledeci video sa crncem, ti udaraj u bubnjeve, a on nek sedi na tvoja ramena i tako trcite preko plavog mosta.
 
Natrag
Top