Možete li mu oprostiti neverstvo?

Član
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
215
Cuj ako postoji obostrana ljubav Kalimercica ne bi postavljala pitanje oprastanja?
Kakva je to ljubav kad neko nekom mora stalno da oprasta?
Pacenicka ljubav?
Ne, hvala.
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Mlada sam ja:D
Ali jednom u poduzoj vezi sam oprostila i to x2....
I nakon toga rekla sam ne nikad vise...ali opet ne mogu garantovati...sve je moguce i desava ti se bas ono sto kazes "e necu to nikad"...
Tako da ne znam...svakome se desi da pomisli na to,nekima se desi i da urade to...varala sam i ja ali i za to sam rekla vise nikad i jos se toga drzim...tesko je zenama djeliti srce na dva djela...muskarcima opet lakse...
I na kraju samo oni koji dobro kriju i lazu znaju koliko smo puta oprostile nevjerstvo a da to ni same ne znamo...zato nikad ne reci nikad...
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Cetiri stvari u zivotu ne prastam nikada i ne prelazim preko toga .... Jedna od tih cetiri je prevara
 
Član
Učlanjen(a)
25.04.2010
Poruka
286
Laz, prevara, oh, to je nesto sto prezirem i cega se plasim! Moji roditelji su napravili gresku oprostivsi sebi neke stvari ali nije trajalo, ubrzo su se rastali i vise nisu bili u dobrim odnosima. U svemu tome bratu i meni je bilo najteze. Sa suprugom smo uglavnom istog misljenja , ne bi smo mogli da oprostimo prevare jedan drugom bez obzira da li je prevara sa muske ili zenske strane. Prevara je prevara!Slazem se sa Kalimercicom pametno i lepo receno, ali da ne dodje do toga. Kad se desi niko sa sigurnoscu ne moze reci kako bi reagovao! Oprastati je ljudski i da i hriscanski ali gde je granica!
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2010
Poruka
24
Kategorično ne!!!
Nikada i nikome.
Ne postoje neke situacije kao-samo sex itsl.
TO je prevara ,šta bi trebalo da se smatra prevarom ako ne to.
Osim toga da je vodi u bioskop ili nešto drugo?
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Spadam u retke osobe koje su bile maksimalno ispoštovane...Nikada nisam prevarila, niti sam ''prevarena''. Ukoliko bi se tako nešto desilo u budućem životu, ne bih prešla preko toga, raskinlula bih sa tom osobom ili bih se razvela (zavisi koja bi to pozicija bila). Oprostila bih toj osobi naravno, ali ne bih mogla preći preko toga, jer ništa ne bi bilo kao pre. Poverenje i poštovanje bi bili izgubljeni, a jedna veza ili brak se upravo zasniva na tome!
 
Član
Učlanjen(a)
14.09.2010
Poruka
3
Da sam malo mlađa i ne baš ovako iskusna sigurno bih prešla preko svega i rekla ma šta me briga , može on , mogu i ja. Sada je sve drugačije. Valjda to ide sa godinama.
 
Član
Učlanjen(a)
06.04.2010
Poruka
131
zasto bih???AKO ME JE PREVARIO,TO ZNACI DA ME NE VOLI I DA MU NIJE STALO DO MENE...pa zasto bih se sad ja tu nesto trudila,ponizavala,uopste ispravljala krive drine....
 
Natrag
Top