moze pomoc

Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
1
Moze mi neko reci kako da se udebljam? Visok sam 175cm a imam 53kg.
 
Član
Učlanjen(a)
01.08.2009
Poruka
3.218
Jedi ko "Stoka"...!:D
Šalim se naravno...ali opet trebas da jedes...xD
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ako mozes negdje naci jaja od japanske prepelice, ja sam ih pio jedno vrijeme onako bezveze al od njih dobijes apetit malo je reci
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Samo jedi i ne idi od kompa i nemoj da bi nesto ucio ili bavio se sportom...Vidjeces rezultata :D
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Verovatno si još mlad, sve će doći na svoje, verovatno ti metabolizam radi kao "visoka peć", za 10-15 godina tražićeš savet kako da smršaš! :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Moze mi neko reci kako da se udebljam? Visok sam 175cm a imam 53kg.


Šro reče Rekontra, verovatno si još mlad, ali bez obzira na sve, ono što ja predlažem je da ništa ne radiš na svoju ruku, nego da posetiš lekara, da vidi zašto ne možeš da se ugojiš, jer za sve postoji razlog. A onda, da ti neki nutricionista prepiše dijetu za gojenje.
Dijetom se obično smatra samo dijeta za mršavljenje, a u stvari, sam naziv dijeta samo ukazuje na izmenjen način ishrane, pa može biti prilagođena kojekakvim bolestima, može biti za mršavljenje, a može biti i za gojenje.
U svakom slučaju, ako si samo premlad, pa suviše brzo rasteš i ne stižeš da ideš malo i u širinu, srediće se. A ako si prestao da rasteš, a još uvek si takav, e onda već treba proveriti šta se dešava.
Kako god, to nije razlog za paniku, ali ipak razmisli da ti neko stručno lice prepiše dijetu za gojenje koja će odgovarati tvom organizmu. :)
 
Natrag
Top