Monitor mode

Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Ovako zanima me dali se može ova wl kartica BCM43225 staviti u monitor mode i kako?
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
174
moze preko backtrack linuxa vrlo jednostavno ... (moze i neki drugi distro al ovaj je najopremljeniji sto se tice mrezea a pretpostavljam da ti treba monitor mode za razbijanje neke wep/wpa sifra ?! ) :)
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
da treba mi za probijanje sifri ali kad ukucam u backtrack 4 airmon-ng izbaci mi ime eth0 ali pod chipset unknow.
A kad odem sa iwconfig eth0 nemogu postavit monitor mode.
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
hmm nepomaze jebe me linux moram se pozabavit s time ili cu dat kolegi da mi sredi to ako može ako nece moc kupit cu si taj dwl-g122 koji chipset imas na svom??

Cito sam na forumu da ima valjda 4 rev-a i svaki sa razlicitim chipsetom koji da si uzmem ako imas kakvu preporuku??
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
174
pa ja imam verziju C1, F/W verziju 3.10 uglavnom mi pise da je F:03/08 i kazem da sam rokno nebrojeno wep-ova :) a imao sam neke krseve pa sam se jebavo ko budala sa drajverima ... od kad sam ovu uzeo preporodio sam se :)))
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
ma nabavio sam si canyonovu neku karticu besplatno pogodio ima ralinkov r73 chipset i bt ju prepozno sad samo trebam testirat ali neda mi se nastimavat vmware pa jednostavno live cd od bt i masinaj
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
174
pa skini si gotov vmware image sa neta imas na sajtu njihovom i ne moras nista stimat ... radi ko sat i ako oces probaj GnackTrack to je neki novi distro i neki kazu de ja mozda bolje od BT-a ja ga skino mada ga nisam pokrenuo jos nemam vremena za test .. :)
 
Natrag
Top