Molim vas potrebna hitno pomoc!!!!!!!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
100
E KAD HOCU DA UDJEM NA YOUTUBE ILI FACEBOOK NECE DA OTVORI IZBACI OVO.HVALA SVIMA UNAPRED.:(
2iivijc.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
17.08.2009
Poruka
44
Probaj preko nekog drugog browsera. Opera ili Fajerfoks.
Nepiši velikim slovima i pročitaj pravila foruma. Tema na pogrešnom mestu.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
usnimi sam kvadrat sa porukom da bi videli sta pise u njemu.
inace, nadam se da znas da koriscenje velikih slova prestavlja zapravo viku na nekog i nije po "internet bontonu".
a gde treba postaviti temu ,,, mhhhh nadam se da ce nadlezni " organ" :acute:da reaguje na vreme i prebaci temu tamo gde joj je i mesto :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
100
pa imas kada klknes na sliku u levom gornjem uglu imas + (resize) i uvecace ti.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
ma lepo je to sa "risajzom" samo sto nas monitor nije od 40 inca :dntknw: ....;)
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
bas ste fino iznapadali covjeka,e sad je red da mu i pomognete.

stavi neki drugi browser npr mozillu ,pa oprobaj. ako nece reinstaliraj javu, mozda te ona zeza.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
nadam se da nije isprepadan niti uvredjen, ali zaista se nejasno vidi koju je poruki izbacilo kao gresku .... wacko2 sad ispada kao da se pravdam :dance2::dance2::dance2: .... ako je java u pitanju ( ili neki od Flash-eva ...:vorred: ) onda ce imati problema i na ostalim browser-ima .... zar ne :acute:.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
neka proba. novi browser pa onda redom. nemas se potrebe pravdati,ono shvati kao salu.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
e lepo se ja i ti ispricasmo al coveka nigde na vidiku ...:acute:
imao sam slican problem sa fejsom tj pokerom. instalirao sam noviju verziju flesha i sve je bilo ok ... ali to neznaci da je uvek problem samo u javi i fleshu. takodje i sama internet konekcija moze da prestavlja problem ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top