Molim vas pomozite !!! :'(

Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Sta da radim nisam jos nista kliknuo sta da brisem help pls.........?????

evo SS
73233583.jpg


sf2wl.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
117
probaj hide IP Platinum kod mene radi , ali ce ti predstavljati problem kod logovanja npr. na facebook jer ce destinacija sa koje se logujes biti promenjena u "sakrivenom modu" , pa ces morati da odgovaras na sigurnosna pitanja da bi pristupio svom nalogu.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Sta da radim nisam jos nista kliknuo sta da brisem help pls.........?????

evo SS
73233583.jpg


sf2wl.jpg

Obrisi sve slobodno, e sad idi u Control Panel i izaberi Network Connections, udji i otvori Local Area Connection, idi na Properties, otvorice se novi box, gde treba da decekiras (uncheck), "Client for Microsoft Network" i "File and printer sharing for Microsoft Network".
Preko ovog klijenta se najlakse hakuje, tako da veoma dobar hacker treba biti da bi obisao ovu prepreku, jer si mu time ogranicio ulaz preko svchost.exe (servis zaduzen za njega).
Ima jos jedna stvar, udji u My Computer, u gornjem panelu izaberi Tools, iz padajuceg izaberi Folder options, u novom box-u panela izaberi View, u Advanced Settings, prvog poddirektorijuma, decekiraj prvu opciju "Automatically search for network folders and printers".
Ja mislim da ce ti biti jasno...pozzz
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Uradio sam sve kao sto si rekao hvala brate puno, nadam se da sam sad bezbedan, a jel mozes da mi odgovoris na PM ....... hvala :)
 
Natrag
Top