Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
231
dal neko ima menu za adon?pravim addon za kodi i hvali mi menu adona koji ide na pastebin...
ili ako nekom nije tesko da otkuca ovo sa slike.ja ne mogu da se snadjem sa znakovima na tastaturi.hvala
Snimak ekrana 2023-10-24 193534.png
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
dal neko ima menu za adon?
Koji addon?
Ne postoji univerzalni menu za sve addone, programe,...

pravim addon za kodi i hvali mi menu adona koji ide na pastebin...
?
Pastebin je mesto za razmenu tekstualnih fajlova.
Ako se traženi menu nalazi na nekom pastebin serveru, daunloduj file/menu na svoj računar ili jednostavno selektuj ceo tekst, pastuj ga u prazan notepad fajl i sačuvaj.

ja ne mogu da se snadjem sa znakovima na tastaturi.
To je dosta nezgodno.
Ako želiš da praviš adoon(e), moraćeš da znaš rasporesd svih karaktera na tastaturi.
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
231
Koji addon?
Ne postoji univerzalni menu za sve addone, programe,...


?
Pastebin je mesto za razmenu tekstualnih fajlova.
Ako se traženi menu nalazi na nekom pastebin serveru, daunloduj file/menu na svoj računar ili jednostavno selektuj ceo tekst, pastuj ga u prazan notepad fajl i sačuvaj.


To je dosta nezgodno.
Ako želiš da praviš adoon(e), moraćeš da znaš rasporesd svih karaktera na tastaturi.
imao sam vec svoj addon pre par godina,tako da znam kako i sta ide oko addona.Nemam menu i ne mogu ga download...
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
231
Ok, ako ti tako kažeš. Jedino mi nije jasno kako si tada (na)pravio menu?


Ako je to menu sa gornje slike, ne vidim drugi način osim da ga prekucaš.

BTW, na početku prve linije ispred znaka ? fali karakter <.
Tada nisam napravio menu vec sam imao gotov sa youtub-a.Ima video kako se pravi addon ali je autor uklonio link za download,a ja tada nisam sacuvao menu.
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
231
resio sam sve sa addonom ali imam problem.kad kliknem ne otvara nijedan kanal,sta moze biti?ako neko zna neka napise ili ovde ili na pp ako nije za javno.Hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
kad kliknem ne otvara nijedan kanal,sta moze biti?
Verovatno si negde napravio neku grešku.
Gde? Možda pri kucanju, možda u proceduri, možda...? Nemoguće je reći samo na osnovu "ne otvara nijedan kanal". To nije informacija, to je manifestacija.

Trebalo bi da napišeš šta si i kako si radio, korak po korak. Jedino tako bi se moglo ući u trag grešci. Sve ostalo je gledanje u pasulj.
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
231
Verovatno si negde napravio neku grešku.
Gde? Možda pri kucanju, možda u proceduri, možda...? Nemoguće je reći samo na osnovu "ne otvara nijedan kanal". To nije informacija, to je manifestacija.

Trebalo bi da napišeš šta si i kako si radio, korak po korak. Jedino tako bi se moglo ući u trag grešci. Sve ostalo je gledanje u pasulj.
ako zelis kontaktiraj me privatno,ja tebe ne mogu jer ti je onemoguceno.
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
231
napredujem polako,malo sporije ali ide.Davno sam nekad imao addon pa sam mnoge stvari zaboravio ali polako valjda cu uspeti
2.png3.png
 
Natrag
Top