Modern Warfare 3 VS Battlefield 3

Član
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
35
Obe igrice izlaze pocetkom novembra, evo i nekih trailer-a, pa me zanima koju cete igrati ili koju cete pre odigrati, odnosno koju vise volite da igrate i smatrate da je bolja?



 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
09.04.2010
Poruka
189
I rođače gde si ti požurio,nije ni demo izašo a ti odma upoređuješ koja je bolja koda nešto možeš da žaključiš na osnovu videa
 
Član
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
35
1) tema ce biti tu i za 6 meseci;
2) tema je vec aktuelna i pored toga sto igre izlaze za 6 meseci;
3) za Battlefield 3 je izasao gameplay video od 12 minuta na osnovu koga se moze zakljuciti mnogo toga ako obratis paznju na detalje, dok za MW3 ocigledno cemo morati saceti sa nekim detaljnim analizama dok ne izbace gameplay trailer.

Evo nekoliko video kilpova u kojima je analizairan gameplay Battlefield 3:




A evo i intervju sa nekoliko vodecih programera Battlefield 3 u kojem izmedju ostalog i detaljnije opisuju novi "Frostbite 2" game engine:

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
BF3 ću da kupim, a MW3 ću da skinem sa neta i da to trljam onom debilu Bobbyju pod nos.
 
Član
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
35
Na pre nekoliko sati zavrsenoj Microsoft konferenciji na E3 sajmu prikazan je demo Call of Duty Modern Warfare 3(Xbox 360 verzija) i evo snimka
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2011
Poruka
2
Već sam naručio BF3 (dodjice oktobar 25) a kad beta dodje igra cu i to. MW3 nisam siguran, izgleda kao da su mućkali mw2 za black ops.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2011
Poruka
37
Po klipovima i gameplay,meni je Modem Warfare 3 bolji...
 
Natrag
Top