Migranti u Srbiji (Anketa),(Opšta diskusija)

Da li ste za to da se migranti stalno nasele na Balkanu?

  • Da

    Votes: 2 7,7%
  • Ne

    Votes: 24 92,3%

  • Total voters
    26
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Otvaram opštu temu o migrantima, trenutnoj situaciji na Balkanu i šta nas čeka u bliskoj budućnosti?
Dajte glas u anketi
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
U vremenu kada se deca leče sms porukama preko twitera, u vremenu kada mali milion balkanaca ne može da sastavi kraj sa krajem, u vremenu kada nas ubrzano spremaju za priliv migranata, u vremenu kada se ne dozvoljava drugačije mišljenje, u vremenu kada se skupovi zabranjuju iz jednog a obrazloženje daje iz drugog.....U SADAŠNJEM VREMENU se rešava nešto mnogo veliko, jedni pokušavaju da uvedi novi svetski poredak, drugi pokušavaju da to izokrenu a treći da to naplate ide ova tema, ova anketa da vidimo gde smo i šta smo, koliko stvarno ima ljudi koji misle slično kao botovi a koliko onih sa normalnim i još uvek dostojanstvenim moralom. Za početak!
(Samo bih voleo da se ne mešaju dve stvari, prolazak kroz balkan i ostana na Balkan: Mislim da protiv prolaska niko nije, zato ova tema je o ostanku migranata kod nas)
 
Član
Učlanjen(a)
22.09.2012
Poruka
174
preduhitrio si me :)...potpuno se slazem sa tobom i ne bih da zvucim kao nacionalista,rasista ili sta ti ja znam koji se sve termini koriste...jedan snimak koji je danas izasao u javnosti mi je promenuo totalno misljenje o njima...ljudi u krizi odbijaju pomoc zato sto se na kutijama nalazi simbol hriscanstva :confused:... imalom detetu je jasno da to nisu cista posla i da je cilj islamizacija evrope a ne kako oni kazu da ih je rat naterao

 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2010
Poruka
24
Vec puno godina imamo problemasa izbjeglicama sa Balkana! i nismo ih mogli rešiti do sada. Ko i kako misli rešiti naredne hiljade izbeglica? Da li stvarno neko ima rešenje u ovakvim ekonomskim uslovima, stalnom pretnjom novom svetskom krizom i slično. Da nije žalosno bilo bi smjesna uopste ta ideja o naseljavanju.
 
Natrag
Top