microSD kartica

Član
Učlanjen(a)
07.06.2010
Poruka
46
Pozdrav svima, imam problem, u pitanju je automobilska kamera koja snima na microsd karticu, kada je ubacim u racunar na njoj se nalazi samo player za pustanje snimaka i pokazuje da ona ima 120MB, a zauzeto je svega par MB. E sada kada se pokrene program izbaci video snimke i pokazuju koliko zauzimaju, ali greskom je kolega pokusao snimak samo da prevuce na desktop i taj snimak je nestao sa playera. Sigurno se nije obrisao, jer nije kliknuto delete ili bilo sta tako. Da li postoji mogucnost da ja pristupim ostalim delovima mircoSD kartice, da vidim te snimke, a da to ne bude preko playera? Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Nije mi jasno,ako je prevukao,levim klikom misa na desktop,onda je samo kopirao i trebalo bi da je ostala na SD kartici.Ako je isao desni klik,onda je moguce da je umesto Copy isao na komandu Cut.Ili ako je samo prevlacio,mozda je zakacio i ubacio u neki folder,ako imas na desktopu,ili u neku ikonicu.Mogao bi da pogledas u foldere Program Fajlsa,svakog programa koje imas na desktopu.Ili nabavi citac kartica i probaj da li ce je komp ocitati.
 
Član
Učlanjen(a)
07.06.2010
Poruka
46
Pa znam, trebalo bi barem da se nalazi na desktopu, ali snimka nigde nema. Probao sam sa raznim recovery alatima, da li da pokusam da je formatiram pa onda da probam sa recovery nekim programom?
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Evo ti program kojim sam ja uspešno vraćao slike i snimke sa SD kartice.
Kod:
 https://mega.nz/#!yxNg3AqJ!vy_ZTTDROKIX_eatMv8mKMhm4nZ5DKDYU3_Dp6FjbHw
 
Natrag
Top