Menjanje jezika za windows

Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
16
Hteo bih da pitam da li mogu da promenim jezik na windowsu 7, posto sam kupio neki laptop u finskoj i na njemu je windows7 starter, na finskom. Da li mogu nekako jednostavno da ga promenim na engleski ili srpski, neki patch ovo ono... hvala unapred:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
21.02.2011
Poruka
25
Ako si kupio lap, mozes bez problema preci na Win7 ultimate, samo ubacis OEM kljuc...
takodjer znam da prije nije moglo, ali mozda moze probaj - odes update i widi sta ce ti izbaciti.. na w7 ultimate ti izbaci dosta jezika da izaberes ako hoces..


poslao sam ti PM. takodjer
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
110
U win 7 starter verziji nema mogućnost promene jezika.
Koliko znam, u toj šugavoj verziji windowsa ne može ni wallpaper da se promeni iz display properties...

Najlakša opcija ti je, dakle, reinstalacija. Doduše, ne znam hoće li ti funkcionisati key sa nalepnice sa certifikatom, al' bi trebalo :)
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Na starteru se ,ja mislim ne moze mjenjati jezik.
Skini sa neta Win 7 Ultimate i instaliraj,ako ne bude radio taj kljuc koji imas,aktiviraj win pomocu nekog aktivatora.
 
Član
Učlanjen(a)
21.02.2011
Poruka
25
zasto da skida ponovno, svaki laptop,pc koji je brendiran ima u biosu lijepo zaljepljeno potrebno :) samo OEM kljuc od win7 ultimate stavis i radice sasvim normalno...

testirano na preko 5laptopa
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
16
zasto da skida ponovno, svaki laptop,pc koji je brendiran ima u biosu lijepo zaljepljeno potrebno :) samo OEM kljuc od win7 ultimate stavis i radice sasvim normalno...

testirano na preko 5laptopa

e, to mi treba, bez nekog dodatnog instaliranja. kako se ubacuje taj kljuc, radi se o samsungu model np-n210.
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
16
bump refresh

Dodato posle 11 Sati 35 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Bravo, sad imam ultimate, sta sad da radim?? Ako moze malo detaljnije da bih mogao da se snadjem. Hvala.

Dodato posle 1 32 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Snasao sam se, hvala svima na pomoci u ovoj temi.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top