Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Majski Konkurs

Diskusija u 'Konkursi i Nagradne Akcije' započeta od Zorro, 02.05.2010.

Status teme:
Zatvorena za pisanje odgovora.

1. Zorro

Zorro Administrator Administrator

Zahvala:
    362
    Pol:
    Muški

Majski Konkurs

Eto nama prvomajskih praznika koje nekim cudom svi volimo. Isli smo na izlete, druzili se, veselili i sada imamo jos koji dan ( kako ko ) da se odmorimo od odmora. Za par dana, svi se vracamo starim navikama i poslovima sa iscekivanjem sledeceg odmora. Isto tako, mnogi su od proslog meseca iscekivali nov konkurs gde cemo primiti nove clanove administracije. Kao i svakog meseca, mi cemo to uciniti i otvoriti konkurs za nova mesta urednika i uploadera. Svi koji zele da se prijave neka prvo procitaju trazene uslove pre nego sto apliciraju.
    Konkurs je otvoren do 6.5.2010

Da bi otisli na aplikaciju kliknite na dugme " Staff Aplikacija" koje se nalazi u gornjem desnom delu ekrana ili klinite OVDE

Bitno:
    Onog momenta kada ppopunite aplikaciju vas rad ce biti pracen sledece 2 nedelje. Nakon tog vremena, ako ste ispunili uslove i bili aktivni na forumu postacete deo staff tima. Ukoliko nemate nameru da budete aktivni nemojte popunjavati istu i time cete ustedeti vreme Vama i nama.

Posao urednika je da uredjuje forum za koji je zaduzen a u to spada ubacivanje novih tema, komunikacija sa korisnicima, prepravljanje lose postavljenih ili brisanje nepozeljnih postova,.....

Potrebni uslovi za Urednika:

• Da ima 18+ godina
    • Da mu je srodna tema koju ce uredjivati
    • Da forumu posveti minimum 1h svog slobodnog vremena dnevno

Uploderi su zaduzeni za download deo. Njihova duznost je da svakodnevno pune taj deo foruma, ispunjavaju zahteve korisnika,....

Potrebni uslovi za Uploadera:

• Da dnevno ubacuje minimum 20 postova/tema sa download linkovima ( nije obavezno svaki dan 20 vec da to bude dnevni prosek )
    • Da forumu posveti minimum 1h svog slobodnog vremena dnevno

Da bi otisli na aplikaciju kliknite na dugme " Staff Aplikacija" koje se nalazi u gornjem desnom delu ekrana ili klinite OVDE

Sve najbolje zeli Vam SerbianForum.org Tim

2. tarky

tarky Član

Zahvala:
    0
    a Mogu li se prijavljivati korisnici koji nemaju bas puno postova jer me silno zanima to i znao bi to obavljati??yes3

3. boki71

boki71 Uz duplu Anu... Administrator

Zahvala:
    4.643
    Moze se prijaviti ko god zeli.....medjutim stvar stafa je koga ce i primiti u svoj tim...to jest onoga ko to i zasluzuje po misljenju istog.....;)

4. Mawerrick

Mawerrick Član

Zahvala:
    0
    Fino to zvuči,međutim,pitanje je koliko će sve to biti transparentno?!

5. Mihajlo

Mihajlo __John__Wayne__ Legend

Zahvala:
    409
    Tamo negdje iza duge gdje su vecna proleca
    Nema tu nesto netransparento pa da sumljas u to..Pokazes stafu koliko si spreman vremena i mogucnosti da odvojis forumu i eto te

6. bacuska

bacuska Član

Zahvala:
    0
    Da li se to nesta placa?

7. Coiska

Coiska Hoyas Legend

Zahvala:
    951
    Kenija - Nacionalni park Tsavo facam nosorozi
    Kamo te lepe srece :).
    Moj predlog je 1 evro po postu ali se drugi ne slazu kazu malo je.

8. Coiska

Coiska Hoyas Legend

Zahvala:
    951
    Kenija - Nacionalni park Tsavo facam nosorozi
    Ne znam zasto mislis da nece biti transparentno.Da si Zoze Murinjo dal bi u ekipu uzeo rezervnog golmana Javora iz Ivanjice ili Bufona ?

9. emirbravo

emirbravo Član

Zahvala:
    0
    Evo ja sam želio da apliciram za uploadera, međutim kaže da je potrebno minimalno 20 postova za aplikaciju. Pošto sam relativno novi na forumu, nemam još tih min. 20-ak postova pa mi sad glupo da nabijem te postove švrljajući nešto bezveze, ne mislim ni da bi to bilo produktivno. Al eto, pokušat ću nešto konstruktivno da izvedem :)

10. Zorro

Zorro Administrator Administrator

Zahvala:
    362
    Pol:
    Muški
    Imas 5 dana da napravis 12 postova, ako to ne mozes onda treba da razmislis zasto uopste apliciras.

Status teme:
Zatvorena za pisanje odgovora.

Preporučite stranicu