Mafia II Crack ,Sifre, Trikovi, Secret places...

Član
Učlanjen(a)
17.10.2010
Poruka
2
koliko treba da traje instalacija preko phoenixa...? meni radi jako dugo i stoji na content depot 2...

Dodato posle 1 48 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

zavrsio sam sve... i otvori mi skidrow prozor sa muzikom,znaci sve kako pise... al kako da pokrenem igru... odakle...?! gde je launcher...?!! bilo ko nek odgovori... pls...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
2
Pozdrav ljudi zamolio bih za pomoć oko Mafie 2.Skinuo sam Mafia 2 Skidrow 5,57gb instalirao preko Daemon Toolsa ali ne mogu nikako da je pokrenem u čemu je fazon?Da li treba crack i ako neko zna neka pomogne.Hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
2
Skinuo sam crack druže sada nego neće uopšte da mi pokrene igru ispiše mi This application has failed to start because binkw32.dll was not found.Re- installing the application may fix this problem
 
Član
Učlanjen(a)
19.05.2010
Poruka
1
E momci, ja ne mogu da otvorim ovaj skidrow...."u onom koraku kad treba da otvorim skidrow i otvori se prozor sa muzikom"....e ja nemogu da otvorim taj skidrow tj. otvori mi ono system information, kao nepoznat je fajl....ako neko moze da pomogne neka javi obavezno!!!
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2010
Poruka
10
udji u notepad, pa gore idi na open file i pronadji taj fajl!
to ti je zato sto nisi oznacio sa kojim programom hoces da ti ga otvori, pa je windows lupio system information!
 
Natrag
Top