Madona - 52 godine pretvorila u 25

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Madona - 52 godine pretvorila u 25

Zadovoljna.hr 30.11.2010 12:37



Na otvaranju svoje prve teretane 'Hard Candy' u Meksiku pojavila se i sama Madonna koja je svojim primerom pokazala šta sve može učiniti redovmo i predano vežbanje. Osim svog mišićavog tela pokazala je sve mlađe i zategnutije lice

Pop zvijezdu koju su dočekali brojni fanovi, primio je gradonačelnik Mexica Marcelo Ebrard, ispred dvokatnice u elitnoj četvrti glavnog grada u kojoj se njezin klub proteže na 3.200 četvornih metara.

Prostorije kluba su ukrašene Madonninim velikim fotografijama, a slogan kuće 'Harder is better' ispisan je ogromnim slovima na zidu preko puta niza sprava za trbušne mišiće.


Na otvaranje sportskog kluba pjevačica je stigla u ležernoj haljini te ponovno pokazala da njeno lice živi poseban život vraćajući godine unatrag.

bd7dc73ea55474fbfde6ee5643bcb4f2.jpg

Madonna je sa svakom godinom sve mlađa ....

Šta mislite da li je i mladoliko lice posledica mukotrpnog vežbanja ili ima tu i malo 'hemije'...



 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.697
Madonna je sa svakom godinom sve mlađa ....

Šta mislite da li je i mladoliko lice posledica mukotrpnog vežbanja ili ima tu i malo 'hemije'...




Moja crvena,nije "malo".....nego malo previše,mada,gledao sam neki dan kocert Tine Tarner,26 novembra napunila 71 godinu.....ne znam šta da ti kažem,ne mislim za izgled,ne kondinciju....treba onih dva sata "istrčati" pred publikom.......
 
Natrag
Top