Logo Znaci V1

Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
131
Обриши слику у фолдеру 'Thumbs', нађи ту слику у фолдеру (неки број) па је обриши.Ту се налазе кеширане слике.
 
Učlanjen(a)
16.04.2015
Poruka
357
Обриши слику у фолдеру 'Thumbs', нађи ту слику у фолдеру (неки број) па је обриши.Ту се налазе кеширане слике.
Hvala, uspeo sam.
Pod android treba da se ide u parametre androida i tu ima mogucnost da se isprazni cache od aplikacija.
 
Učlanjen(a)
16.04.2015
Poruka
357
Обриши слику у фолдеру 'Thumbs', нађи ту слику у фолдеру (неки број) па је обриши.Ту се налазе кеширане слике.
Hvala, uspeo sam.
Pod android treba da se ide u parametre androida i tu ima mogucnost da se isprazni cache od aplikacija.
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2013
Poruka
1.786
Ako moze Arena 5 720p i 1080p, SK obicni SD, Planet TV 1080i,Shorts 720i,Nasa TV,ESPN 720i,1080i,ESPN 2 720i,1080i,Woman 720i,DR Fit 720i..unapred zahvalan...
 
Učlanjen(a)
09.09.2015
Poruka
2
Pozdrav svima,

moj prvi post ovdje, stvarno mi se dopada forum i sve sto imate ovdje. Citao sam sve stranice ovdje za ovu temu o kojoj pisem, ali zaista ne znam kako mi nece u glavu kako da dobijem logotipove od kanala na Kodi. Sa EPG:eek:m nemam problema ali logo za kanale mi nece nikako.

Kako bi trebalo da izgleda sve? Koristio bi external link, nebi da skinem sve logotipove na firetv stick gdje mi je Kodi.

#EXTM3U
#EXTINF:-1 tvg-id="128" tvg-name="HRT 1" tvg-logo="STA OVDJE DA STAVIM? Kako da izgleda?" group-title="Ex-YU",HRT 1

Hvala unapred!

Nasao sam kako... Malo kad se covjek bolje skoncetrise.... :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
07.03.2013
Poruka
1.786
Dobri dan,imam par muzickih zelja ;),molio bih druga Pralicu da mi napravi logoe za

ESPN Deportes (obicni logo i 720i logo)
ESPNU (obicni logo i 720i logo)
ESPNEWS (obicni logo i 720i logo)
ESPN Goal Line (obicni logo i 720i logo)
ESPN SEC (obicni logo i 720i logo)
ESPN SEC + (obicni logo i 720i logo)
ESPN Longhorn Network (obicni logo i 720i logo)

Hvala Lepo

Dobri dan,imam par muzickih zelja ;),molio bih druga Pralicu da mi napravi logoe za

ESPN Deportes (obicni logo i 720i logo)
ESPNU (obicni logo i 720i logo)
ESPNEWS (obicni logo i 720i logo)
ESPN Goal Line (obicni logo i 720i logo)
ESPN SEC (obicni logo i 720i logo)
ESPN SEC + (obicni logo i 720i logo)
ESPN Longhorn Network (obicni logo i 720i logo)

Hvala Lepo

Da se nadovezem na ovo gore posto je zkljuco temu moli se @Denny[B][I] Crane da odradi epg za navedene kanale i da stavi koji su tvg-siftovi :p[/I][/B]
 
Poslednja izmena od urednika:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
220
Pozz svima, dali je moguce dobiti sledece logotove mozda su dodani al ih ja ne nadjem :))) "ostarilo se"

Sandzak Tv, Sitel 2, K3 Mk, A1 MK, Ultra Tetovo, Kanal + Mk, Mega Tv Mk,Nick Jr Hr ...

Hvala :)
 
Natrag
Top