Ljudi molim Vas da mi pomognete

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
20.05.2010
Poruka
86
Imam problem koji me muci dva meseca.
Ovako: kupio sam laptop i ubacio WIN7, posle nekog vremena sam primeto da rezac vise nece da radi, reinstalirao sam WIN7 ubacio NERO10 i opet je proradio ali samo na neko vreme dok sam vratio neke programe nije vise hteo da reze, pocne odmah da baguje, koci, ne mogu da otvorim vratanca da izvadim DVD, pa moram da gasim komp itd...
Evo bas juce sam opet reinstalirao WIN7 (promenio sam ih nekoliko i aktivirao ih) rezac je radio ali kada sam ubacio par programa prestao je da radi. Obrisao sam mu sve programe i on opet neradi, ali probao sam da rezem iz SAFE MODA i radi ok nikad bolje.
E sad da li neko moze da mi kaze zasto nece da reze kada nije u safe modu, mozda bi lepo radio u XP-u ali ja zelim WIN7.
Molim vas ako neko zna da mi pomogne da da neki odgovor.
Hvala!
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
probaj staviti nesto lakse od nere 10 ,mozda ti on pravi probleme. nero uzima puno memorije narocito verzije 9 i 10 . stavi ashampoo burning 9. kod mene na sedmici radi super.
 
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
ashampo 10 ili 9 ..nero je teško sranje
 

Prilozi

  • ScreenShot015.jpg
    ScreenShot015.jpg
    91,7 KB · Pregleda: 55
Član
Učlanjen(a)
20.05.2010
Poruka
86
e probao sam i Ashampo 9 i isti je problem.
on se kolje sa nekim stvarima čim normalno radi u SAFE MODU, bar ja tako mislim, a nisam bas neki majstor. :)

Cak i sama WIN7 u sebi ima program za rezanje i takodje u njoj pravi isti problem, u pocetku radi a onda pocne sve da baguje, stavljao sam i na druge masine ove Windows 7 na njima sve radi ok, al na laptopu nece pa nece.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
okaci ovdje perfomanse tog laptopa, dal moze da gura sedmicu sa svim tim programima. ili imas neke programe za rezanje koji se ne podnose pa ti prave problem.
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2010
Poruka
86
SPECIFIKACIJA - Asus K50ID-SX049 Intel-CoreDuo 2.2GHz 4096...
Osnovno

Naziv
Proizvođač : Asus

Model : K50ID-SX049 Intel-CoreDuo 2.2GHz 4096MB 500GB DVDRW 15.6'' LED WXGA FreeDOS

Procesor : Intel Core Duo

Takt procesora : 2.2GHz

Dijagonala ekrana : 15.6 "

Rezolucija ekrana : 1366x768 px

RAM memorija : 4GB

Kapacitet hard diska : 500 GB

Brzina rotacije hard diska : 5400 obrt./min.

Optički uređaj : DVD±R/RW
------------------------------------------------------------------
Opet sam instalirao WIN7 i vratio programe sve sem DAEMON Tools Lite v4.35.5 (17.01.2010) Win XP, 7
da li je moguce de mi on pravi problem? jedino je on ostao da ga instaliram?
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
69
Da ti slucajno ti programi nisu zarazeni,jer u safe modu vecina virusa ne moze da radi,pa zbog toga mozda ne zeza u njemu.
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2010
Poruka
86
evo radi sa svim programima jedino nisam ubacio DAEMON TOOLS 100% je zbog njega, necu da ga vracam :) programi su ok jer svi oni rade bez problema i na drugim racunarima isprobao sam.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top