Ljubavni problem

Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
ovako...prvo svaka tebi cast sto si se suzdrzala...ja da sam ga tako nasla jos poslije te njegove price da je on nju...nasamarala bih ga ali momentalno....:fan_1::black eye:
drugo ako ti osjecas da ti laze(poslije toliko vremena provedenog s njim intuicija ne bi tebala da te prevari)onda je tako kako mislis:cry:
i trece koliko god da ga volis voli sebe vise i ne daj da te za*ebava...:aggressive:
a ti ipak poslije svega dobro razmisli prespavaj jutro je pametnije od noci pa vidi sta ti je cinititelephone
a ja ti zelim srecuvictory:air_kiss:
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
hvala na dobrom savetu nismo se culi niti cu ga zvati kada smo pricali popodne zadnji put oko toga normalno smo zavrsili razgovor nije bilo svadje ali niko nikoga nije zvao posle ja cu skupiti hrabrost da ga uopste ne zovem pa cu videti da li mu je stalo do mene ili ne ali cim me nije zvao danas da se vidimo znaci da mu nije stalo do mene jednim delom bih volela da me vise nikada ne pozove a jednim ne ....
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2012
Poruka
1
Problem ljubav

U velikoj sam dilemi i problemu.Naime,imam devojku vec 4god.verili smo se,naravno planirajuci brak.Medjutim desilo mi se sto sam mislio da mi se nikada nece desiti,upoznao sam devojku,zauzetu isto dugo kao i ja,na prvi pogled smo se svideli jedno drugom,odgovara mi u svakom poledu,slicni smo,sve.Igrom slucaja,srecemo se svaki dan,doslo je do kotakta....cujemo se non stop,vise mi prija da sam sa njom nego sa svojom devojkom,svaki dan mi se sve vise svidja,nisam ovo zeleo ni planirao,ali ne znam sta da radim,ona ce da raskine sa deckom,al je problem do mene,devojka mi je ok,nikada nismo imali nikakvih problema,savrsena veza.Kako da se zenim a da mislim na drugu devojku,a kako da je povredim i ostavim je.......pomagajte,sta da radim,u velikoj sam dilemi?
 
Član
Učlanjen(a)
09.05.2012
Poruka
1
Potrebno mi je vaše mišljenje, savet

imam 19 godina, 4 razred srednje. imam jedan ''problem''. naime, mislim da sam se zaljubio u drugaricu koja uči sa mnom.
icon_biggrin.gif
intezivno se družimo već 2 god, pričamo, zezamo se, sve u svemu jedan sjajan odnos. inače, ona je veoma zgodna devojka, tako sam je oduvek gledao kao nešto više od obične drugarice, ali u zadnje vreme počeo sam da osećam nešto prema njoj.
smile1.gif
da li da joj kažem? takođe, uvek sam bio u dilemi da li ona mene gleda kao nešto više od druga, pošto se zaista dosta puta ponaša kao da želi nešto više. trudi se da je uvek pored mene, dodiruje me, grli me, uvek kada za to ima priliku. dosta puta je komentarisala kako sam zgodan, itd, itd.. takođe, kad sazna da se sviđam nekoj devojci, trudi se da bude sa mnom kada su one u bilizini.. zaista ne znam šta da radim, još uvek nisam sve sredio sam sa sobom, tako da bih voleo da čujem vaša mišljenja?
smile1.gif
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2011
Poruka
1.872
imam 19 godina, 4 razred srednje. imam jedan ''problem''. naime, mislim da sam se zaljubio u drugaricu koja uči sa mnom.
icon_biggrin.gif
intezivno se družimo već 2 god, pričamo, zezamo se, sve u svemu jedan sjajan odnos. inače, ona je veoma zgodna devojka, tako sam je oduvek gledao kao nešto više od obične drugarice, ali u zadnje vreme počeo sam da osećam nešto prema njoj.
smile1.gif
da li da joj kažem? takođe, uvek sam bio u dilemi da li ona mene gleda kao nešto više od druga, pošto se zaista dosta puta ponaša kao da želi nešto više. trudi se da je uvek pored mene, dodiruje me, grli me, uvek kada za to ima priliku. dosta puta je komentarisala kako sam zgodan, itd, itd.. takođe, kad sazna da se sviđam nekoj devojci, trudi se da bude sa mnom kada su one u bilizini.. zaista ne znam šta da radim, još uvek nisam sve sredio sam sa sobom, tako da bih voleo da čujem vaša mišljenja?
smile1.gif

Ako si siguran da i ona tebe ne gleda samo kao druga,da tu ima nečeg višeg od običnog drugarstva....onda bi mogao da je pozoveš na sastanak. U koliko nisi siguran u njene emocije mogao bi da pokvariš vaše drugarstvo.
 
Natrag
Top