Ljubavne SMS poruke

Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Tiho u noci cujem tvoj glas, i tako iznova svako vece.
Ne prestajem da mislim na nas, brisem suzu ali sama tece.

Napolju sneg provejava lagano, nisam te video dosta dugo.
Secam se vremena onog samo, kad smo imali jedno drugo.

Zatvaram oci vidim tvoj lik, tiho u sebi sapcem tvoje ime.
Gde je ljubav moje devojcice, koliko boli ziveti sa time.​
 
Član
Učlanjen(a)
28.06.2010
Poruka
48
Ako ikad dozivis poraz , ne dozvoli da u tvom oku zablistaju suze , jer ljudi su zli , na rusevinama tvoje srece sagradice spomenik pobede...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
4.265
Necete mi werowati ali sam od owix 150 poruka poslao 100 jednoj lepotici xwalla ti Bane :yea:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
"21 Ako zadrzis ovu poruku - VOLIS ME, ako je ignoriras - OBOZAVAS ME, ako ne odgovoris - ZELIS ME, ako odgovoris - NE MOZES BEZ MENE..."

sve je receno ...
 
Član
Učlanjen(a)
05.07.2010
Poruka
13
Daj kako vas ne smore ovo jednostavne i shlagerske poruke..lepshe je dechku/devojci..sam napisati...iako to glupo zvuchalo..ali barem ce toj osobi kojoj je upucen sms biti drago da se njegov partner potrudio i napisao od srca a ne samo copy paste..xD
 
Član
Učlanjen(a)
02.05.2010
Poruka
19
Bilo je zanimljivo pitanje jednog klinca, "kako ste vi muvali devojke bez mobilnih telefona". Sad tek shvatam da smo trošili mnogo energije na te stvari. Prvo moraš da vrebaš kad će naići, pa treba sačekati pravi momenat i onda dolazi najteže, kao na ispitu, moraš biti spreman na svakakve odgovore i pitanja. Sad je lako. Sedneš ispred tv-a, uzmeš pićence i odabereš par poruka sa spiska i rešen problem. Šta li će tek biti za dvadesetak godina.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Tvoje usne slađe su od meda, moje srce gori dok Te gleda, Tvoje oči ljepše su od neba... Ti si ono što meni treba !
 
Natrag
Top