Ljubav ili Interes

E Damo, svaka ti je zlatna! :)
Moja frizerka mi je ispričala kako su joj svi prethodni frajeri bili u tom fazonu. Kamioni, avioni, kokteli, večernji izlasci, vodopadi šampanjca, itd... I u jednom momentu joj sve to dosadilo. Upozna dečka, simpatičan ali ne nešto posebno lep, bez kinte, neopterećen materijalnim, sasvim ok. On je izvede u šetnju po Dorćolskom keju, malo sedeli na klupici, popili pićence onako usput, prošetali, i zaljubila se k'o leptirić.
Tad sam shvatila da i za sponzoruše ima nade, samo ako im na vreme dođe iz guze u glavu. Jer kavez je ipak kavez, od čega god da je, a ti takvi tipovi, koji su visoki, lepi i pametni jedino kad stanu na novčanik, obično su krajnje nesigurni u sebe, maltretiraju ljubomorom, pa bivaju i agresivni. A da su zabavni - teško. Ali, obzirom da plaćaju, traže "uslugu" za sve pare.
Neka, hvala... nijednu takvu ponudu u životu nisam prihvatila, a bilo ih je dosta, i ima ih i danas.
Onu pravu ljubav koju imam sa mojom dušicom nikakve pare ne mogu da plate. :)
 
E Damo, svaka ti je zlatna! :)
Moja frizerka mi je ispričala kako su joj svi prethodni frajeri bili u tom fazonu. Kamioni, avioni, kokteli, večernji izlasci, vodopadi šampanjca, itd... I u jednom momentu joj sve to dosadilo. Upozna dečka, simpatičan ali ne nešto posebno lep, bez kinte, neopterećen materijalnim, sasvim ok. On je izvede u šetnju po Dorćolskom keju, malo sedeli na klupici, popili pićence onako usput, prošetali, i zaljubila se k'o leptirić.
Tad sam shvatila da i za sponzoruše ima nade, samo ako im na vreme dođe iz guze u glavu. Jer kavez je ipak kavez, od čega god da je, a ti takvi tipovi, koji su visoki, lepi i pametni jedino kad stanu na novčanik, obično su krajnje nesigurni u sebe, maltretiraju ljubomorom, pa bivaju i agresivni. A da su zabavni - teško. Ali, obzirom da plaćaju, traže "uslugu" za sve pare.
Neka, hvala... nijednu takvu ponudu u životu nisam prihvatila, a bilo ih je dosta, i ima ih i danas.
Onu pravu ljubav koju imam sa mojom dušicom nikakve pare ne mogu da plate. :)
yes3 ......................
 
Citat:
Prvobitno napisao crnka full
Mnogi kazu da je danas sve u lovi....
da je sve Interes....
da su vremena kada je u vezama i brakovima prevladavala ljubav, odavno prosla.

sta vi mislite o tome?




Evo, ja ću ti odgovoriti...To nije zlatni kavez, nego zlatna tamnica, ne vidiš ništa i niko tebe. Elem, moja sestra je tako prošla, jedva smo je "isčupali" iz "zlatne tamnice". Pošto je uvidela da joj, po njenom mišljenju, prilaze samo golje i kreteni, odlučila je da "zaboravi na ljubav" , a glavna vodilja joj je interes. Upozna lika 13 godina starijeg, ali dobrog izgleda, lepih manira (pravi džentlmen) i pun para. Sve što je poželela imala je i nadogradnju kose, grudi, noktiju, solarijum, razne masaže (od opuštajućih do celulitnih), garderobu, šminku,....plavo oko oka, neki put na čelu, obrazu, masnicu na levoj-desnoj ruci, večernji izlazak sa njim od 21h do 22,30h i u krevet. Međutim, dopušteno joj je bilo druženje sa 2 drugarice, koje su prošle sva moguća "skeniranja" i sa mnom. Na letovanja retko išla, sneg i zaboravila...

No, da ne pišem dalje, jer je veoma bolno sećanje, dovoljno je da smo je izvukli.

Mada se iskreno nadam, da nisu sve takve ljubavi iz interesa.

Ma jok ....to je kao da si u saksiji...samo te zalivaju...ali te ne presađuju.....
 
Natrag
Top