Leto ili zima

Leto vs zima

  • Leto

    Votes: 50 69,4%
  • Zima

    Votes: 12 16,7%
  • Nešto treće

    Votes: 10 13,9%

  • Total voters
    72
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
Leto je najlepse godisnje doba...

Dovoljno je majica,sorts,papuce...svega ima u izobilju,nema potrebe da stavljas zimnicu,kupujes cizme,salove,kape,rukavice...ne treba kupovati drva,ugalj i ostale energente


a devojke izgledaju extra...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Leto je najlepse godisnje doba...

Dovoljno je majica,sorts,papuce...svega ima u izobilju,nema potrebe da stavljas zimnicu,kupujes cizme,salove,kape,rukavice...ne treba kupovati drva,ugalj i ostale energente


a devojke izgledaju extra...
Sve je čovek lepo objasnio! Leti nemam da mislim šta da obučem, da li sam dobro "upario" boje (svi su šareni), preživljavaš od voća i čorbica, dan dugačak imaš vremena za sve, godišnji odmor, a tek devojke-posebna priča... :dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Leto naravno. Kako pocela ova zima, nisam ko svet izasla napolje, na pola sata i nazad. Ma kakvi....brrr!! Malo nezgodno kad upece leti, pa udari toplota od kaldrme...:)...ali nekako mi sve to lakse podneti, nego zimsku garderobu.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Leto,nego sta,pa i rodjen sam u leto,ne mogu da volim zimu vise.
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Ljeto...zimu mrzim i bas zato me Bog valjda bacio u planinu:(
Ali ljeto...obozavam sunce i 'ladno mogu satima da lezim na suncu samo onak' da se suncam...ne smeta mi ni najmanje:)
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Proleće... i to maj mesec...ni previše toplo , a ni hladno. Priroda se budi, a ljudi su nekako raspoloženiji...bar je moje zpažanje takvo...
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Nijedno mi godišnje doba ne odgovara. Sva su postala neuobičajena.
Proleće kratko traje... Leto te smoždi i smrvi od preterane toplote...
jesen..? više ne zna dal' je zima ili jesen... zima traje i po 8 meseci...

Mada, ako je izbor moranje, onda ipak zima.
Nema buba, nema komaraca... čist, svež vazduh, žuraja na planinama...itd..
Malo hladno, što jes' jes'.. ogrev, veći računi za struju zbog grejanja, sve to stoji...
ma, nijedno nije dobro.
 
Natrag
Top