Lepo telo za zabavu,lepo lice za ljubav

Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1.146
Da li po vama osoba suprotnog pola ako ima lepo telo sluzi za zabavu a ako ima lepo lice za ljubav?

Kako vi gledate na to?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1.146
Nista mi nije jasno?:dntknw:

Da ti pomognem.......

2730.jpg




girl%20full%20face%20smile%202.jpg
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Pa bilo bi jasnije da si taj tekst postavila u celini, a ne samo uzela naslov, da napraviš temu. I nije ti prvi put da to radiš. Evo celog teksta:

Lepo telo za zabavu, lepo lice za ljubav


16. septembar 2010. 14:47 > 15:02


Ako muškarac želi samo da se kratko zabavi, biće mu bitno kakvo telo ima žena kojoj će se udvarati. Ako, pak, želi dugotrajnu vezu, obratiće pažnju i na to da li je žena lepa.


v183011p0.jpg


Naučnici Univerziteta u Ostinu su sproveli istraživanje koje je pokazalo da većini muškaraca obraća pažnju na ženske obline kada želi kratkotrajnu zabavu, a na crte lica kada traga za ozbiljnom vezom.

Takođe, ženama je gotovo uvek bitnije lice muškarca od njegovog tela, pokazalo je istraživanje u kojem je učestvovalo 375 muškaraca i žena.


Od ispitanika je traženo da na osnovu fotografija raznih osoba kojima je bilo pokriveno i telo i lice, pokažu one koji ih privlače. Ispitanici su bili podeljeni tako da jedni biraju partnere za kratku vezu, a drugi za brak.


Ispostavilo se da su oni koji su tražili avanturu, otkrivali tela, a oni drugi lica osoba na fotografijama.


Žene su ipak u većini slučajeva otkrivale lica, čak i kada su tražile samo kratkotrajnu zabavu.


(MONDO)





 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Naučnici Univerziteta u Ostinu su sproveli istraživanje koje je pokazalo da većini muškaraca obraća pažnju na ženske obline kada želi kratkotrajnu zabavu, a na crte lica kada traga za ozbiljnom vezom.

Cista budalastina...
doh.gif


Nikad mi se nije desilo da kad upoznajem novu zensku osobu u stratu znam sta zelim sa njom... uvek polazim od toga da sve moze da se desi, a opet da ne mora nista...

A, u svakom slucaju mi je najbitnije lice... jer ako lice nije prijatno mom oku, dzaba joj telo kao avion...
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Apsolutno tacno,bar sto se mene tice,postupam po tom principu uglavnom.... Naravno ima tu jos nekih faktora
 
Natrag
Top