Laptop emachines e725

VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.385
Pozdrav evo ja da upitam za laptop.Imam kuci laptop emachines e725 koliko bi za njega kostao displej sa baglamama i tastatura.Neka okvirna cijena.Sve radi savrseno povezan je na lcd monitor i tastatura je usb tako sve radi idealno pa me interesuje koliko bi trebao uloziti da ga fulll osposobim
mucp53.jpg
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Zoki vidim da ti niko nije ranije odgovorio...

Cena panela zavisi od toga da li je u pitanju LCD ili LED ekran. Najverovatnije je to LCD varijanta a dijagonala je u svakom slucaju 15,6". Cena je 5000 dinara za polovan. Na novi zaboravi, besmisleno su skupi. Interesantno ali da je dijagonala standardnih 15,4" ekran bi te kostao 1000 dinara. Tih 0.2" prave ogromnu razliku u ceni.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.385
Zoki vidim da ti niko nije ranije odgovorio...

Cena panela zavisi od toga da li je u pitanju LCD ili LED ekran. Najverovatnije je to LCD varijanta a dijagonala je u svakom slucaju 15,6". Cena je 5000 dinara za polovan. Na novi zaboravi, besmisleno su skupi. Interesantno ali da je dijagonala standardnih 15,4" ekran bi te kostao 1000 dinara. Tih 0.2" prave ogromnu razliku u ceni.
Hvala ti za odgovor.Naravno da polovan dolazi u obzir.Sada trenutno radi preko monitora i savrseno je pa mi se ne zuri :).Sada imam sliku sta koliko pa kad bude momenat pravicu.
 
Natrag
Top