Kupovina igrica preko interneta "kinguin"

Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
125
Dali i vi kupujete igrice preko interneta npr. "Kinguin". Na ovom sajtu su igre nekih 50% jeftinje.
Zasto bacati para ako moze i jeftinje, osim ako vam treba pakovanje :) .

Ja sam licno kupio vec nekoliko igrica npr. "Call Of Duty". Sve igrice funkcijonisu bez problema na Steam.
 
Učlanjen(a)
29.11.2014
Poruka
127
da, kinguin, g2play i fast2play, nedavno kupio sebi i frendu Euro Truck Simulator 2....sve pet, nikad problema
 
Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
125
Hvala na informaciji, i ja sam uzeo pre neki da igricu, bez problema. Bilo me malo strah u pocetku da mi steam ne pravi problem. Kao sto kazes nema problema.
 
Učlanjen(a)
29.11.2014
Poruka
127
op op op!!

"
Dio fanova Far Cryja 4 neugodno se iznenadio otkrivši da su igre ranije ovog tjedna obrisane iz njihove Uplay kolekcije. Vijest o neobjašnjivom nestanku igara s više korisničkih računa proširila se Redditom te nedugo nakon toga završila na Ubisoftovim službenim forumima. Na prvi pogled lako je zaključiti poveznicu između odvojenih slučajeva. Igre su, naime, obrisane korisnicima koji su ih u potrazi za boljom ponudom kupili kod neovlaštenih distributera"


Već se bilo nešto šuškalo o ovakvom scenariju a evo se izgleda i ostvarilo...ovo definitivno nije beznačajno i nikako mi se nesviđa .
Idalje nam ostaju Steam/Origin/Uplay akcije i rasprodaje ali evo ja osobno sam gotovo sve igre kupio ovako preko preprodavača na steam gift foru. Hoće li i ostali izdavači poć za Devolver Digital i Ubisoftom.....nadam se da ne.
 
Natrag
Top