kosarkaski teren

Hocu da napravim kosarkaski teren.Koja je najbolja konstrukcija i obruc za teren koji nece biti pokriven...Mislio sam tablu plestiglas i zglobni obruc, ali ne znam gde ima da se kupi u BG.Koliko bi me izaslo asfaltiranje terena.Sta bi me izaslo jeftinije asfaltiranje terena ili betoniranje...Sta mislite koja je najeftinija varijanta mozda one velike ploce betonske..Sta mislite o onim podlogama kao gumene, jesu li mnogo skupe i koja je najbolja......Hvala unapred..
icon_biggrin.gif.pagespeed.ce.g3F8dN-bDO.gif
icon_biggrin.gif.pagespeed.ce.g3F8dN-bDO.gif
icon_biggrin.gif.pagespeed.ce.g3F8dN-bDO.gif
 
Hocu da napravim kosarkaski teren.Koja je najbolja konstrukcija i obruc za teren koji nece biti pokriven...Mislio sam tablu plestiglas i zglobni obruc, ali ne znam gde ima da se kupi u BG.Koliko bi me izaslo asfaltiranje terena.Sta bi me izaslo jeftinije asfaltiranje terena ili betoniranje...Sta mislite koja je najeftinija varijanta mozda one velike ploce betonske..Sta mislite o onim podlogama kao gumene, jesu li mnogo skupe i koja je najbolja......Hvala unapred..
icon_biggrin.gif.pagespeed.ce.g3F8dN-bDO.gif
icon_biggrin.gif.pagespeed.ce.g3F8dN-bDO.gif
icon_biggrin.gif.pagespeed.ce.g3F8dN-bDO.gif
Tebi ovo dodje kao pitas sve zivo hahah
Ajde ovako, sto se tice asfalta i betoniranja, moras da postavis svakako na sta god da odlucis dodatni sloj poliuretanske podloge, kako ne bi uticali vremenski uslovi na teren i kako bi i higijena bila na velikom nivou. Uzgred, to je multifunkcionalni sloj pa mozes i druge sportove (ako zatreba postaviti na istom terenu), tako da je i debljina bitna, moja preporuka 6-8 mm.
Ide na kraju i nema delovi vec se radi na licu mesta.
 
Za obruc, ja znam za firmu iz Kragujevca, tu imam prijatelje koji rade fantasticne mobilne konstrukcije sa sve tablom i obrucom i verovatno bi ti dali besplatan prevoz jer si u Srbiji.
 
Koja je konstrukcija i koja je cena otprilike?Kakvi su obrucevi zglobni?I da li je plestiglas ili akrilno staklo?Hvala..I koliko kosta po metru kvadratnom asfalt ili beton..I guma koliko otprilike kosta?Hvala puno:):):)
 
Natrag
Top