Koristeći program Camtasia studio 6 kako napraviti kvalitetan video clip?

Član
Učlanjen(a)
19.02.2010
Poruka
45
Zanima me kako pomoću programa camtasia studio 6 napraviti kvalitetan video clip, kako sma zapazio mozak nanajveći na ovom forumu je boki i ima još par likova koje sam primjetio pa ih molim da pomognu pisanim tutorialom, unaprijed hwalla
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Koristim Camtasia program i nije problem napraviti tutorijal...medjutim budi konkretniji....Kakav video klip zelis napraviti?..nisam bas najbolje razumeo sta ti treba;)...Inace taj program je idealan za snimanje recimo desktopa i tome slicno..kao recimo i Snagit ...

25f3cx2.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2010
Poruka
45
h

video clip kakav zelim napraviti, pa jedan kvalitetan da uplodujem na you tube.Znači neka pjesma i sad slike i video isječke ubacujem.Unaprijed hwalla

i normalno pomoću kojeg programa isjecam video i kako boki u tebe imam najviš povjerenja nadam se da sada razumiješ
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
video clip kakav zelim napraviti, pa jedan kvalitetan da uplodujem na you tube.Znači neka pjesma i sad slike i video isječke ubacujem.Unaprijed hwalla

i normalno pomoću kojeg programa isjecam video i kako boki u tebe imam najviš povjerenja nadam se da sada razumiješ

Kako sam razumeo zelic vec od postojecih video klipova ,slika koje posedujes.....Da iseces klipove na zeljena mesta,slike sa prelazima da spajas...i sve to preradis u jedan klip ,da ubacis zvuk po zelji i da uploadujes na youtube.......jedino nevidim stace ti tu camtasia....
klipove iseces nekim od spliter programa ,slike obradis ako zelis nekim programom u te svrhe......SVe to ispajas i napravis prelaze,ubacis i zvuk programom Memories ONTv......i uploadujes na youtube........

Ako si to zeleo mogu malo i detaljnije da ti objasnim sta i kako se radi.....;)
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2010
Poruka
45
tako nekako kada sam u programe gore napisao da zečlim raditi video clipove oni su mi dali taj program.Znači pustim pjesmu npr neku od Fazlije ilii Halida Bešlića onda uz tu pjesmu ubacujem slike neke i isjecak video clipa hwalla
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
tako nekako kada sam u programe gore napisao da zečlim raditi video clipove oni su mi dali taj program.Znači pustim pjesmu npr neku od Fazlije ilii Halida Bešlića onda uz tu pjesmu ubacujem slike neke i isjecak video clipa hwalla

Jasno mi je u potpunosti.......;)

Sutra dobijes tutorijal kompletan.....sa programima sa kojima ces to sve i uraditi.....;)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Nisam zaboravio.......tutorijal ce se sastojati od preko 40 slika......sve sta se moze uraditi sa video klipom .....malo strpljenja.....;)

2morvra.jpg
 
Natrag
Top