Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Konvertovanje fajlova sa youtube-a

Diskusija u 'Software' započeta od lidyaz, 17.04.2009.

1. lidyaz

lidyaz Član

Zahvala:
    0
    Moze li neko da mi objasni da li je moguce konvertovati fajl koji je skinut sa youtube-a /flv file/ u video zapis formata koji mogu koristiti putem dvd citaca u kolima /vob/?
    Koristim Xilisoft program za konvertovanje ali mi ne uspeva da pronadjem odgovarajuci format koji bi imao kompletnu reprodukciju u kolima.

2. cobi63

cobi63

Zahvala:
    89
    tesko da ces flv. format convertovati u vob i da to bude dobro jer je skoro ne moguce nisuku rezoluciju prebaciti u visoku

3. zlatanjevremovic

zlatanjevremovic Član

Zahvala:
    0

a da li je moguce prebaciti isti ne u dvd nego video cd jer taj dvd otvara video cd koje sam imao od ranije?

pozdrav

4. Hacktor

Hacktor Član

Zahvala:
    0
    Poslednja izmena od urednika: 21.04.2009
  5. Kimi

Kimi Član

Zahvala:
    1
    Ja imam jedno jednostavno resenje :)
    Ukoliko zelis da skines klip sa YouTube-a u FLV formatu dovoljno je samo da kada ti ucita klip ukucas u link u browseru pwn ispred youtube.

Ilustracija:

Nadam se da ce ti pomoci ;)

6. borisb

borisb Član

Zahvala:
    0
    Download YouTube

Ovo sa pwn je super, ali za skidanje vise klipova istovremeno , preporucujem UltraGet downloader.

:)

Poslednja izmena: 02.08.2009
  7. mmmaaakkkiii

mmmaaakkkiii Član

Zahvala:
    0
    zahvaljujem za Ultra get stvarno je izdvanredan!!!

8. bilder85

bilder85 Član

Zahvala:
    0
    probaj ovaj možeš šta hoćeš meni je ekstra.........hxxp://www.any-video-converter.com/

Poslednja izmena od urednika: 17.02.2011
  9. Keridz

Keridz Član

Zahvala:
    0
    skini vdownloader ja ga koristim i odlican je program moze i da konvertujes sa vdownloaderom moze i u mp3 format i jos edno desetak neki formata a skida sa svi poznati video share servisa idi na skidajmo.com i samo ukucas u sreach

10. kerryzeng

kerryzeng

Zahvala:
    0
    I have been used video converter for 3 years, because of my work, an editor of a website, I have to cut many videos a day, and combine, convert, edit them. So, I used various video converter, I think any video converter and leawo video converter are the best ones, for any video converter is very easy to use, and leawo video converter has a good convert speed with high quality. I use them both.
    Best Video Converter download- convert videos among avi/mp4/rmvb/wmv/3gp/mov/mpeg/asf video files.

Poslednja izmena od urednika: 17.02.2011

Preporučite stranicu