kontakt forma BV

Član
Učlanjen(a)
13.03.2011
Poruka
18
Je l' moze neko da mi objasni kako da napravim kontakt formu u BV. Radim sve po uputstvu i forma ne funkcionise. Evo sta radim: otvorim novu stranicu u BV, dodam HTML, dvoklik na njega, iskopiram kod HTML forme, snimim kao bvp, snimim i kao web stranicu i to smestim u folder kontakt. Utaj isti folder dodam i takodje vec pripremljeni fajl send_form_email prethodno izmenivsi email gde zelim da bude poslata poruka tako sto upisem neki svoj mejl i izmenim subjekt mada to nije obavezno koliko sam shvatio. Ubacivao sam i mejl koji sam otvorio na svom sajtu i nije pomoglo. Naravno, na pocetnoj stranici sam postavio unutrasnji link Kontakt, u kontakt formu ubacim sve potrebne podatke ali mi stalno daje
We are very sorry, but there were error(s) found with the form you submitted. These errors appear below.

Email adresa koju ste uneli nije ispravna.
Moze li neko da mi objasni u cemu je problem i da mi kaze sta tacno da ubacim umesto onog datog mejla, bilo koji svoj mejl na koji zelim da mi stizu poruke ili mora neki odredjeni. Sajt sam postavio na 000webhost.com ako je to uopste vazno.
 
Natrag
Top