Konkurs u zjovan-ovom stilu

Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ajde da odrzimo konkurs a radi se o tome da saljete na ovu temu screenshot vaseg desktopa.I ko udje i vidi neciji desktop moze ga citirati i napisati ocenu na kraju ovog meseca najvece ocene ulaze u finale pa ko pobedi bice najbolji desktop godine 2010.Mozete davati ocene u skali od 1 do 10.Naravno ako neko dobije slabu ocenu ne znaci da mu je los desktop nego se jednostavno ne dopada drugima.I mozete naravno pomerati ikone gde hocete da bi vam desktop izgledao sto lepsi.Plan:eek:d 5.11.2009 do 25.12.2009 godine traje polu finale od 26.12.2009 do 31.12 2009 godine proglasice se pobednik tacno za novu godinu.U 00.00 ce biti proglasen pobednik.Ocene se sabiraju.Naravno moracemo da ne odrzimo konkurs dok moderatori i admin ne odobre.Pa ja evo sada ih pitam da li moze da se odrzi ovaj konkurs iz zabave radi?yes3
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
U temi iznad pod nazivom moj desktop je obljasneno kako se pravi screenshot e pa ako su mi moderatori dozvolili da odrzim konkurs onda mozemo da pocnemo.Evo pravila:
1. Svako ima pravo do 25.12.2009. godine da glasa 5 puta ako neko bude glasao i 6-ti put glas mu se nece uvaziti.
2. Moze da glasa u skali od 1 do 10.
3. Morate citirati neciji desktop koji vam se svidja i dati mu ocenu mozete ubaciti i neki komentar pored ocene.
4. Ja sabiram ocene ne poseban nacin.
5. Takmicar isto moze glasati 5 puta ali ne sme za sebe da glasa ako bude glasao za sebe bice diskvalifikovan.
6. Svaki takmicar nesme da menja screenshot ili da ubacuje drugi do 25.12.2009. godine ako to uradi bice diskvalifikovan.

Dozvoljeno je da otvarate programe i redjate ikonice u cudnom obliku da bi vam screenshot bio lepsi.25 decembra cete moci ponovo da saljete screenshot ali samo finalisti.Svakog ponedeljka cu staviti top 5 screenshot-a.5-oro prolaze u finale.Srecno!!!yes3
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ne ovde ubacujemo desktop-ove i ovde i ocenjujemo ih znaci ovde ubacite sliku vaseg desktop-a i ovde cemo ih citirati i oceniti pominjao sam temu vas desktop jer tu oni koji neznaju da prave screenshot tu mogu da nauce i salju ga ovde znaci da jos jednom kazem ovde saljite screenshotove desktopa ali samo jedan posaljite mozete ih naravno ukrasiti i slicno.Eto Banefromdahood jeli ti je sad jasnoyes3.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ako vam je sada sve jasno mozemo da pocnemo konacno.:dog::dog:
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Evo aj ja ću prvi:
voamhc.jpg
 
Natrag
Top