Kompletan Update za windows 7 SP1(Convenience Rollup)

MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.064
Potrebno je da imate instaliran Service pack 1, pokrenete paket i instalirate. Instalacija traje duze malo(uobicajeno za windows update), potrebno je restartovati racunar posle instalacije.

Ovo je nesto najblize service pack 2 za windwos 7. prakticno to je skup svih udpate-ova do aprila 2016 cini mi se, tako da je ovo najbrzi nacin da nadogradite originalni iso koji mozete skinuti ovde:

BESPLATNO svi Microsoft operativni sistemi

Microsoft Windows ISO Download Tool 2.03



 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Na dva kompjutera (x86 i x64) sam uspesno update-ova Windows pomocu ova dva fajla, medjutim na dva laptopa to mi nije uspelo, dobivam gresku:
1enKqyD.png


Laptop podaci:
M16PQdU.png


Sta bi mogao biti uzrok ?
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.064
Jedini requirement je ovo:
Prerequisites
To apply this update, you must install Service Pack 1 for Windows 7 or Windows Server 2008 R2 (KB976932) and April 2015 servicing stack update for Windows 7 and Windows Server 2008 R2 (KB3020369).

You also need at least 4 GB of free disk space to install this update. After a brand-new installation, the disk usage will increase by between 1 GB and 2 GB, depending on processor type (x86 vs. x64) and edition (Enterprise or ThinPC).

Kao sto @Jokso69 rece, moze biti da je neki update na cekanju.
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
To znači da su ti laptopovi već instalirali određene updejtove zato neće da prođu. Lično ne bih ga koristio jer sadrži i one KB-eove jedno 6,7 komada koje ja lično ne bih voleo da se instaliraju. Lično cenim samo proverovane updejtovane Win 7 iso-e. Mnogo je praktičnije i sigurnije negoli njin SP.
 
Natrag
Top