Kompijuter mi koci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
04.11.2009
Poruka
33
Imam veliki problem sa kompijuterom,stalno koci,probao sam da re-instaliram windows,isto,probao sam vistu,isto,probao sam windows 7,isto.molim vas da mi pomognete.


Asus P5Q,EN9600gt,3,66GHz,2 GB ram.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
mislis ledi slika na monitoru. a ledi li prilikom reinstalacije os.
 
Član
Učlanjen(a)
04.11.2009
Poruka
33
da,nekad prilikom instalacije os-a,ledi,i tamo sam zaboravio da kazem,da kad se ukoci,nemogu da pomerim misa,ni tastatura ne reaguje,jedino mogu da ga iskljucim na dugme.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
to se i meni desavalo i otisla maticna. skoci u servis i nek pogledaju vjerovatno je otisao neki kondenzator i neka zaleme drugi i radice. nezelim da te prepadam al ga odnesi u servis.
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
43
to se i meni desavalo i otisla maticna. skoci u servis i nek pogledaju vjerovatno je otisao neki kondenzator i neka zaleme drugi i radice. nezelim da te prepadam al ga odnesi u servis.

ajd pogledaj ako nisi jos otisao do servisa, na grafickoj ako imas cooler, ukoliko je on zaprlljan ,odnosno zakocen (nevrti se) graficka kartica se greje i nedopusta niti instalaciju ili ako uspes i da instaliras windows , onda hoce da koci racunar itd.... imao sam kod prijatelja takav slucaj pa ako uspes da resis problem vodis na pivce heheheh.
 
Član
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
1.030
pogledaj na ploci u donjem desnom uglu u kakvom su stanju kondezatori,ako je vizuelno sve ok pokusan da uradis CMOS (ako ne znas kako pogledaj uputstvo od ploce ili potrazi na netu)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top