Koliko verujete partneru?

Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
12
Zanima me koliko verujete u reči osobe sa kojom ste, u sms-ove i e-mailove, propustene pozive u njegovom/njenom telefonu koje nikad niste videli, niti ćete...??? Da li je bolje neke stvari ne znati ili misliti da tu jednostavno nema nista novo, što bi pokvarilo vaš odnos?! U prevodu - ne čačkati mečku....:acute::vorred:
Da li vas je nekad nešto iznenadili, što je dovelo do preokreta u vašem životu za 360 stepeni?wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Verujem partneru dovoljno a opet ne bih da znam bas sve..Mozda je bolje ne traziti jer posle ako nadjes ne znas sta sa tim..mozda i ne nadjes..ali cemu onda ne poverenje.
Iskrenost je ono na cemu se veza bazira..ako to nemamo onda je sve otislo u neki sasvim drugi pravac..
Naravno treba biti spreman na sve opcije..da nam se kao sto kazes ne bi sve okrenulo za 360 stepeni..do sada nije..a za ubuduce..:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Nikad u potpunosti,jedino u braku,to je vec druga stvar po meni.
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Vjerujem taman koliko treba...vise svojim ocima nego njemu:D
Buduci da sam imala losa iskustva nekad prije...desavalo se da nadjem poruke,pozive,cak da i ja primam pozive od nekih "gospodjica" koje su bile s njim cak istu noc kad je on bio sa mnom...znaci doveze mene kuci pa ode s njima(vise ih je bilo),cak se desavalo da "uhvatim na djelu"...svega je bilo...
Ne znam ni prije toga nisam bas slijepo vjerovala...i cisto sumnjam da bilo ko nekome slijepo vjeruje i uvjek postoji onaj tracak sumnje,koja je cesto dobra jer proizvodi onu pozitivnu ljubomoru...Dakle uvjek cu vise vjerovati sebi i svojoj "zenskoj intuiciji"(koja itekako postoji ma koliko neki tvrdili suprotno)nego njemu;)
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Uvijek i jedino , u potpunosti.
Taj crv nepovjerenja me nikada nije grizao.
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
161
Nema ljubavi bez poverenja. U braku sam više od 10. godina, da nema poverenja nebih bio ,ne u braku, nego u bilo kakvoj vezi ni 10.minuta
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
Dovoljno da nemam poverenja ni u samog sebe .... a komali u zenu
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Stvarno nemam razloga za nepoverenje, dugo smo zajedno, i upravo sam od njega naučila da budem takva, pošto je on na početku naše veze imao podpuno poverenje u mene i to me je i privuklo kod njega. Mogla bih čak reći da nam je to temelj svega u našoj vezi.
 
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
12
Nikouro, lepa ti ribica...:oops::angel:
Slazem se da treba verovati partneru, ali isto tako da treba verovati ocima i intuiciji...
Navešću vam jedan slučaj koji mi se desio u vezi.
Došla sam kod dečka na par dana leti, pošto se dugo nismo videli jer smo dostaaa udaljeni, em njegov posao, moje studije, nedostatak novca nekad itd. Naravno jedan detalj: imali smo svađu pre tog viđanja pre 2 meseca, gde smo bili bez kontakta tehnologije 2 dana. Medjutim, da se vratim...rešimo mi da izađemo da prošetamo uveče, dečko ode da se istušira, spremi. Meni bilo dosadno gledajući tv, držala sam u ruci svoj i njegov mobilni...ostatak naslućujete - nađem sms od nje (bivše devojke koja je najviše uticala na njegovu isfrustriranost u vezu, inače bila je gradska kurva, starija od njega 4 godine, ali sa njim nije spavala, nije htela). Suze su mi navrle na oči, počela sam da se tresem kao epileptičar...Smirim se ja nekako, pročitam sve poruke tipa "šta radiš, ovo, ono, cao," u vremenskom periodu od 7 dana uzastopce dopisa njihovog...Nađem sms sledećeg sadržaja: "Evo me radim...Hteo sam nesto da te pitam...Da li si za to da se vidjamo i malo avanturisemo bez obaveza i i tajno, da niko ne zna? Nema ljutnje, sta god da mi odgovoris, zelim samo da te pitam, jer mislim da bi i tebi i meni prijalo da se malo opustimo bezobavezno...":cry:wacko2sorry
Prosledim taj sms sebi, da imam kad ga napadnem i puknem skroz, da imam neoboriv dokaz.yes3
Tek tada shvatim da je to on njoj poslao, a ne kako sam mislila ona njemu...A da je pre toga usledila njena poruka "šta radiš?"...Haos, slom nerava...
Nikad se više u životu nisam iznenadila...za 2 svađe šta čovek uradi...a nije ni sa mnom spavao za to vreme naše veze...
On je kukao, pravdao se, kleo se u sve svoje, ali taj boooooool...:cry::shock::shock: Nije bilo ništa, kaže. Hteo je da se meni revanšira jer je mislio da ga "ostavljam", posle svađe zbog nekog drugog. Odbila ga je još jednom, ispao je smešan pred obema...I priznao da je sa njom se video pre pola godine od ovog otkrića, kad sam ja u tom periodu imala operaciju, čisto drugarski. Pričali su o meni (da li poverovati u ovo?!), davala mu je savete za vezu, bla, bla...I dalje, oprostila sam mu, ali u glavi ne mogu da izbrišem i poverenje da vratim...:-x
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top