Koliko ste zavisni od mobilnog telefona?

Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Toliko mi je bitan u životu da ga izgubim i ne mogu ga naći po 10 dana,ili mi ostane u torbi bez zvona kada se vratim iz škole,i sjetim ga se oko ponoći i vidim 3 poruke i 5 propuštenih wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Meni mobilni telefon služi kao budilnik i da slušam muziku ako sam sam na poslovnom zadatku...Ne znam kad sam zadnji put uplatio kredit.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Korisna spavica, za razne stvari.
Ranije sam bila veći ovisnik, sada više ne, iako i dalje nosim dva, na dve različite mreže. U jednom momentu sam nosila četiri, e to je bilo mnogo strašno, ali morala sam, dva su bila službena, dva privatna.
Sad mi se desi i da zaboravim da ih ponesem, i da pogledam da li me je ko zvao, jer sam isključila sve tonove osim dolazećeg poziva. :)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Korisna spavica, za razne stvari.
Ranije sam bila veći ovisnik, sada više ne, iako i dalje nosim dva, na dve različite mreže. U jednom momentu sam nosila četiri, e to je bilo mnogo strašno, ali morala sam, dva su bila službena, dva privatna.
Sad mi se desi i da zaboravim da ih ponesem, i da pogledam da li me je ko zvao, jer sam isključila sve tonove osim dolazećeg poziva. :)

moja sestra nosi i dalje 4. sva 4 sa razlicitim zvonom. epa, najsmesnije je kad izadjemo negde pa svratimo na pice i onda pocnu da joj zvone svi. to trebas da vidis, kad ne zna koji zvoni pa pocne da ih vadi odasvuda - ljudi okolo u nesvest padaju :blum3::D
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
moja sestra nosi i dalje 4. sva 4 sa razlicitim zvonom. epa, najsmesnije je kad izadjemo negde pa svratimo na pice i onda pocnu da joj zvone svi. to trebas da vidis, kad ne zna koji zvoni pa pocne da ih vadi odasvuda - ljudi okolo u nesvest padaju :blum3::D


Ma ja sam morala, zbog prirode posla. Još su mi ti službeni bili potpuno isti, morala sam da im lepim nalepnice na da ih razlikujem. :-D
Znam kako to izgleda. Mene su kolege zezale, pa kad me vide da sedim sa dva telefona i pričam malo na jedan, malo drugi, uzmu pa me zovu i na preostala dva. :-D
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Instalirao sam fifu 2009. na telefon i brdo nekih interesantnih igrica zato se ne odvajam od njega, ni kada spavam, ni kada idem u wc, nikada, nikada... Hehehe
 
Natrag
Top